پیش‌بینی وضعیت بورس امروز / افزایش تقاضا ادامه دارد؟

کد خبر: 1059062

ه نظر می‌رسد در ابتدای هفته با حجم کم معاملات رو به رو باشیم زیرا بازار هنوز دچار عدم اطمینان است.

وضعیت بورس در اواخر هفته گذشته روند صعودی داشته است. وضعیت بورس تحت تحت تأثیر قیمت دلار قرار دارد. دامنه نوسان بازار پیامد منفی در وضعیت بورس دارد. وضعیت بورس به نوسانات قیمت ارز واکنش نشان می دهد. وضعیت بورس در هفته گذشته با نوسان مواجه بود.

 

به عقیده کارشناسان بازار سرمایه وضعیت بازار برای هفته دوم اردیبهشت ۱۴۰۰ نوسانی است و تا زمانی که ابهامات در بازار حل نشود و ارزش معاملات افزایش پیدا نکند وضعیت صعودی بازار کوتاه‌مدت است.

وضعیت بورس در نوسان

بازار در هفته گذشته با نوسانات زیادی همراه بود تا اواسط هفته شاهد روند نزولی بازار بودیم و شاخص به زیر یک میلیون و ۱۸۶ هزار واحد رسید. اما در اواخر هفته بازار روند افزایشی پیدا کرد و شاخص کل بورس به کانال یک میلیون و ۲۱۰ هزار واحد رسید.

وضعیت بورس

در جریان معاملات هفته اول اردیبهشت ماه ۱۴۰۰، شاخص‌سازان به دلیل افزایش نرخ کامودیتی‌ها در بازارهای جهانی صعودی شدند. جلسه هیات اقتصادی دولت با رئیس سازمان بورس هم سیگنال مثبتی بود که به بازار برای افزایش اعتماد سرمایه‌گذاران تزریق شد.

سلمان نصیرزاده، کارشناس بازار سرمایه در گفتگو با تجارت‌نیوز درباره روند بازار امروز (۱۱ اردیبهشت) گفت: به نظر می‌رسد در ابتدای هفته با حجم کم معاملات رو به رو باشیم زیرا بازار هنوز دچار عدم اطمینان است. این کارشناس بازار در این باره افزود: در حال حاضر سایه بحث کاهش نرخ ارز و ابهامات در این مورد که با مذاکرات برجام و انتخابات ریاست جمهوری در خرداد مطرح است، بر سر بازار سنگینی می‌کند. این مسئله از ارزندگی بازار می‌کاهد.

جدول پیش بینی وضعیت بورس 

همچنین می‌توانید پیش‌بینی بورس امروز را در جدول دنیای اقتصاد بخوانید:

وضعیت بورس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت