آشنایی با هنر پردرآمد و جذاب طراحی جواهرات

کد خبر: 1121006

آشنایی با هنر پردرآمد و جذاب طراحی جواهرات

کلاس آموزش طراحی جواهرات با مداد ویژه‌ی افراد ایده‌پرداز و خلاقی می‌باشد که علاقه‌مندِ ورود به مشاغل نو و پردرآمد هستند. طراحی جواهرات یکی از کسب ‌و ‌کارهای جدید در کشورمان است که درآمد خوبی را به‌همراه دارد و همچنین کشورهای حاشیه خلیج فارس نیز روی طراحان جواهرات کشورمان حساب ویژه‌ای باز کرده‌­اند و قراردادهای خوبی را با آن‌ها منعقد می‌کنند. اگر شما هم از علاقه‌مندان به حضور در دوره‌های آموزش آنلاین طراحی جواهرات با مداد هستید، پیشنهاد می­‌کنیم این مطلب را تا انتها بخوانید.

هنر پردرآمد و جذاب طراحی جواهرات

آشنایی با رشته‌ی هنری طراحی جواهرات

دوره های آموزش آنلاین طراحی جواهرات با مداد نخستین و مهم‌ترین قدم برای ورود به دنیای زیبا و جذاب این هنر است، جذابیت و تفاوت طراحی جواهرات با بسیار از انواع طراحی این است که پس از شرکت در کلاس آموزش طراحی جواهرات با مداد و آشنایی با اصول این هنر، شما حاصل ایده‌ی دهنی خود را در قالب یک جواهر ساخته شده، به‌صورت یک وسیله‌ی پوشیدنی و زینتی مجسم و عینی می‌بینید و این لذت‌بخش‌ترین بخش این کار است. در سال‌های اخیر رشته‌ی هنری طراحی جواهرات بسیار مورد توجه قرار گرفته و طرفداران زیادی پیدا نموده است. خوب است بدانید که تنها با شرکت در کلاس آموزش طراحی جواهرات با مداد به راحتی و با کمترین ابزار می‌­توان در این رشته شروع به کار نمود.

امروزه طراحی طلاوجواهرات به سه روش:

 • طراحی دستی
 • طراحی با ماکت
 • و طراحی با نرم افزار

 انجام می‌شود، که روش‌های طراحی با دست و نرم‌افزار به دلیل سهولت کار متداول‌تر است و شما می‌توانید این دو روش را از طریق شرکت در کلاس آموزش طراحی جواهرات با مداد و یا کلاس آموزش طراحی جواهرات با نرم افزار ماتریکس بیاموزید.

طراحی جواهرات با نرم افزار ماتریکس

طراحی جواهرات با دست:

از روش‌های معمول و متداول طراحی جواهرات، طراحی دستی است و این نوع طراحی نقطه‌ی شروع تمامی برندهای معتبر دنیا در این حرفه است و ابزار آن تنها همین مداد و کاغذ معمولی است و برای رنگ‌آمیزی طرح‌ها در مرحله بعد از مداد رنگی و آبرنگ یا گواش استفاده می‌کنند؛ بنابراین هیچ هزینه‌ی خاصی ندارد و تنها با طی یک دوره کلاس آموزش طراحی جواهرات با مداد یا دوره های آموزش آنلاین طراحی جواهرات با مداد می‌توان این راه را آغاز نمود.

با بررسی برندهای بزرگ و معروف دنیا در صنعت جواهرسازی، همواره به اسامی افرادی خلاق و ایده‌پردازی برخورد می­کنید که با همین مداد و کاغذ و خلق طرح‌ها و ایده‌های جدید توانستند بنیانگذار برندهای بزرگ جواهرات جهان باشند و شما هم می‌توانید با شرکت در دوره های آموزش آنلاین طراحی جواهرات با مداد این هنر را یادبگیرید و شاید شما نیز پس از اتمام کلاس آموزش طراحی جواهرات با مداد، آینده‌ای مشابه این افراد در انتظارتان باشد.

ابزار لازم برای طراحی جواهرات با دست

ابزار ساده‌ی مداد و کاغذ برای طراحی جواهرات کار را برای طراحان بسیار ساده نموده است و آن‌ها فقط با یادگیری اصول این طراحی در کلاس آموزش طراحی جواهرات با مداد و یا دوره های آموزش آنلاین طراحی جواهرات با مداد می‌توانند در هرمکان و موقعیتی مانند قطار و هواپیما، مترو، ترافیک و یا مواقع فراغت در خانه و دانشگاه و... به این حرفه‌ی هنری بپردازند و بلافاصله ایده‌های خود را روی کاغذ ترسیم کنند.

بازار کار رشته طراحی جواهرات با دست

بسیاری از طراحان جواهرات پس از فراگیری این هنر در کلاس آموزش طراحی جواهرات با مداد، و اشتغال به این حرفه، این هنر را مانند یک تفریح و سرگرمی می‌دانند و حتی شرکت در  دوره های آموزش آنلاین طراحی جواهرات با مداد هم برای آن‌ها جذاب و لذت‌بخش است. حتی برخی از طراحان جواهرات به‌دلیل لذتی که از این هنر زیبا می‌برند، پس از اتمام  کلاس آموزش طراحی جواهرات با مداد و یادگیری اصول این هنر، به این حرفه به‌عنوان شغل دوم نگاه می‌کنند و این افراد فقط برای جذابیت آن، وارد این هنر شده‌اند. البته باید بدانید که بخش ایده‌پردازی و خلاقیت هنری این حرفه بر یادگیری روش‌ها و اصول پیاده‌سازی ایده بر روی کاغذ که در دوره های آموزش آنلاین طراحی جواهرات با مداد آموزش می‌بینید ارجحیت دارد و هنرجو می‌بایست دیدی سه بعدی و ذهنی ایده‌پرداز داشته باشد.

بنابراین به‌صورت خلاصه باید گفت که هنرجویان اصول طراحی و نحوه‌ی کشیدن طرح روی کاغذ را در کلاس آموزش طراحی جواهرات دستی و یا دوره های آموزش آنلاین طراحی جواهرات با مداد می‌آموزند، آنچه که قابل آموزش نیست، داشتن ذوق و استعداد هنری، صبروحوصله و وجود ذهنی خلاق و ایده‌پرداز است که از لازمه‌های مهم طراحی جواهرات محسوب می‌شود، زیرا آنچه که مشتری دارد، ایده‌ی نو و جذاب است، نه صرفاً نقاشی و کپی‌کاری!

شاید برخی تصور کنند که فقط خلاقیت و آشنایی با هنر نقاشی برای طراحی جواهرات کافی است و نیازی به شرکت در کلاس آموزش طراحی جواهرات با مداد نمی‌باشد؛ ولی باید بگوییم که این تصور غلطی‌ست و هنرمند علاوه بر داشتن مهارت طراحی در پرسپکتیو یا ژرف‌نمایی و همچنین در شیدینگ و سایه پردازی، با نکات فنی و اصول جواهرسازی و طلاسازی نیز آشنا باشند.

اینجاست که لزوم شرکت در کلاس آموزش طراحی جواهرات با مداد و یا دوره های آموزش آنلاین طراحی جواهرات با مداد درک می‌شود تا هنرجو علاوه بر فراگیری اصول ترسیم هنری، با قواعد فنی ساخت طلا وجواهر نیز آشنا شود تا طرح‌ها و ایده‌های که به تصویر می‌کشد، قابلیت ساخت و تولید نیز داشته باشند.

بنابراین افراد علاقه‌مند به این رشته، می‌بایست قبل از شروع به کار طراحی جواهرات، با شرکت در  دوره های آموزش آنلاین طراحی جواهرات با مداد علاوه بر یادگیری مهارت طراحی، با اصول ریخته گری، ساختار جواهر، کار با فلزات، لحیم کاری، سنگ شناسی و... نیز آشنا شوند.

طراحی جواهرات با نرم‌افزار:

جدیدترین روش طراحی جواهرات، طراحی با نرم‎افزار است که معروف‌ترین و پرکاربردترین نرم‌افزار در این زمینه، نرم‌افزار "ماتریکس" است که بدلیل سرعت و دقت بالا و همچنین انعطاف زیاد در طراحی مورد استقبال بسیاری از طراحان قرار گرفته است و به همین دلیل دوره های آموزش آنلاین و غیرحضوری طراحی جواهرات با ماتریکس نیز رونق گرفته است.

شما نیز اگر علاقه‌مند به طراحی جواهرات با نرم‌افزار هستید می‌توانید در کلاس آموزش طراحی جواهرات با نرم افزار ماتریکس ویا دوره های آموزش آنلاین و غیرحضوری طراحی جواهرات با ماتریکس شرکت نمایید.

دوره طراحی جواهرات آنلاین

ابزار اصلی طراحی جواهرات با نرم افزار

برای تولید یک جواهر زیبا، مراحل مختلفی نظیر ایده‌پردازی، طراحی اولیه، دقیق نمودن اندازه‌ها، ساخت قالب و در نهایت تولید جواهر را می‌بایست طی نمود، که با فراگیری دوره های آموزش آنلاین و غیرحضوری طراحی جواهرات با ماتریکس می‌توانید به جز مرحله‌ی تولید جواهر، مابقی مراحل را در نرم‌افزار ماتریکس انجام دهید. در کنار کلاس آموزش طراحی جواهرات با مداد، کلاس آموزش طراحی جواهرات با نرم افزار ماتریکس نیز جزو دروه‌های پرطرفدار طراحی جواهرات می‌باشد، که علاقه‌مندان به استفاده از نرم‌افزارهای رایانه‌ای، سراغ این نوع از آموزش می‌روند.

برخی از قابلیت‌های نرم‌افزار ماتریکس که باعث استقبال زیاد هنرجویان از کلاس آموزش طراحی جواهرات با نرم افزار ماتریکس و یا دوره های آموزش آنلاین و غیرحضوری طراحی جواهرات با ماتریکس می‌شود، عبارتند از:

 • کاملاً تخصصی شده برای طراحی جواهرات
 • بیش از صدها مدل آماده طلا و جواهر
 • نصب آسان و کاربری جذاب و...

این روزها طراحان جواهرات با فراگیری کلاس آموزش طراحی جواهرات با نرم افزار ماتریکس و یا دوره آموزش طلاو جواهر سازی ، با صرف تنها چند دقیقه می‌توانند با استفاده از قابلیت‌های بالای نرم‌افزار ماتریکس، ایده‌های خود را تبدیل به طرح‌های سه‌بعدی کنند. توجه داشته باشید که وقتی در کلاس آموزش طراحی جواهرات با نرم افزار ماتریکس و یا دوره های آموزش آنلاین و غیرحضوری طراحی جواهرات با ماتریکس شرکت می‌کنید، حتماً آخرین ورژن این نرم‌افزار را به شما آموزش دهند تا بتوانید از آخرین قابلیت‌ها و پلاگین‌های این نرم‌افزار بهره ببرید.

برای آموزش طراحی جواهرات به کجا مراجعه کنیم؟

حالا اگر واقعاً علاقه‌مند به طراحی جواهرات هستید و به دنبال آموزشگاه مطمئنی برای ثبت ‌نام در کلاس آموزش طراحی جواهرات با مداد و یا شرکت در کلاس آموزش طراحی جواهرات با نرم افزار ماتریکس هستید، ما به شما آموزشگاه طراحی جواهرات تصویرگران پویا اندیش را معرفی می‌کنیم تا با شرکت در دوره های آموزش جواهر سازی تصویرگران پویا اندیش به هدف خود برسید.

شرکت در دوره‌های آموزش جواهر سازی تصویرگران پویا اندیش می‌تواند بهترین گزینه برای آموزش شما باشد، زیرا آموزشگاه طراحی جواهرات تصویرگران پویا اندیش در زمینه برگزاری دوره‌های هنرهای تجسمی و گرافیک دیجیتال، سه دهه تجربه موفق را به دنبال دارد.

شما با شرکت در دوره های آموزش جواهر سازی تصویرگران پویا اندیش، می‌توانید از تجربه وتخصص بالای اساتید و سرفصل‌های آموزشی کامل آموزشگاه طراحی جواهرات تصویرگران پویا اندیش بهره‌مند شوید.

آموزش آنلاین طراحی جواهرات دستی

 

شما با مراجعه به سایت آموزشگاه طراحی جواهرات تصویرگران پویا اندیش به آدرس mojasamesazi.com می‌توانید با انواع دوره‌های آموزش جواهرسازی تصویرگران پویا اندیش، نظیر کلاس آموزش طراحی جواهرات با مداد، دوره های آموزش آنلاین طراحی جواهرات با مداد، کلاس آموزش طراحی جواهرات با نرم افزار ماتریکس و دوره های آموزش آنلاین و غیرحضوری طراحی جواهرات با ماتریکس آشنا شوید. از طریق شماره تلفن‌های 02122580505 و 02122587587 یا 02128111110 با این مجموعه بزرگ تماس بگیرید و خود را برای شرکت در کلاس و دوره آموزش طراحی جواهر ماتریکس حاضر کنید.

در سایت آموزشگاه طراحی جواهرات تصویرگران پویا اندیش این امکان برایتان فراهم است که علاوه بر دوره‌های آموزش جواهرسازی، در دوره‌های مجسمه‌سازی وحجم، هنرهای تجسمی، طراحی لباس، طراحی داخلی و دوره‌های مرتبط با کودکان ونوجوانان نیز ثبت‌نام کنید..

دوره‌های آموزش جواهر سازی تصویرگران پویا اندیش تا کنون هنرجویان زیادی را به بازارکار طراحی جواهرات معرفی کرده است و اگر تجربه و تخصص در آموزش برای شما مهم است، حتماً آموزشگاه طراحی جواهرات تصویرگران پویا اندیش را به یاد بسپارید.

 

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  Markets

  نیازمندیها

  تازه های سایت

  سایر رسانه ها

   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد