آغاز فروش اقساطی سایپا و کرمان موتور ویژه اردیبهشت؛ تحویل فوری | ثبت نام جدید خودرو به قیمت کارخانه | هر متقاضی چند خودرو را می تواند در اولویت داشته باشد

کد خبر: 1217053

دومین عرضه خودرو در سامانه یکپارچه خودرو از 16 اردیبهشت ماه آغاز می‌شود. ایران خودرو اعلام کرده که در مرحله دوم شرکت نمی‌کند اما سایپا قرار است در این طرح شرکت کند. کدام خودروسازان در طرح یکپارچه خودرو شرکت می‌کنند و چه محصولاتی عرضه می‌شود؟

آغاز فروش اقساطی سایپا و کرمان موتور ویژه اردیبهشت؛ تحویل فوری | ثبت نام جدید خودرو به قیمت کارخانه | هر متقاضی چند خودرو را می تواند در اولویت داشته باشد

ایران خودرو اعلام کرده که در مرحله دوم طرح یکپارچه خودرو شرکت نمی‌کند. اما دیگر شرکت‌های خودروساز در این طرح شرکت می‌کنند. اما هنوز مشخص نیست خودروهای عرضه شده در طرح یکپارچه خودرو کدام است.

هنوز سایپا اعلام نکرده که قرار است در دومین مرحله عرضه خودرو در سامانه یکپارچه کدام محصولات خود را عرضه کند. اما به نظر می‌رسد که این بار هم مانند دفعه قبل، دو خودروی تولیدی این خودروساز در سامانه یکپارچه عرضه شود.

اسامی محصولات سایپا در طرح یکپارچه

بار قبل سایپا شاهین جی، کوییک آر اتومات و دستی، کوییک اتومات و کوییک اس را در این طرح به خریداران واگذار کرد و گفته می‌شود این خودروها 90 روز دیگر به خریداران تحویل داده می‌شود.

محصول آرین پارس موتور در طرح یکپارچه خودرو، لاماری بود و احتمالا این دوره هم همین خودرو عرضه شود.

فردا موتور هم با سه خودروی Fmc-sx5، Fmc-t5 و Suma m4 در این طرح شرکت کرد.

تیارا، محصول مکث موتور بود و گروه خودرو سازی ایلیا هم خودروی دایون Y5را عرضه کرد.

کرمان موتور هم با چهار محصول KMC، T8، جک S5و جک S3وارد طرح یکپارچه خودرو شد.

آریزو 6 پرو اکسلنت، آریزو 5 توربو، تیگو 8 پرو مکس، ایکس 22 پرو، ایکس 55 پرو، تیگو 7 پرو اکسلنت و تیگو 8 پرو هم 7 محصول مدیران خودرو برای طرح یکپارچه بود./ تجارت نیوز

هر متقاضی چند خودرو را می تواند در اولویت داشته باشد

اختلال به وجود آمده در سامانه یکپارچه خودرو رفع و امکان ویرایش محصول برای متقاضیان فراهم شده است.

امید قالیباف سخنگوی وزارت صمت گفت: شرکت‌های خودروساز مدل خودرو را در سامانه به معرض نمایش می‌گذاشتند تا بر‌اساس خودروهای ارائه شده، مشتری محصول مورد نظر خود را انتخاب کند، این سامانه از روز گذشته با اختلالاتی مواجه شده بود که بعد از بارگذاری مجدد محصولات، مجدد در معرض دسترسی قرار گرفت.

وی در خصوص اصلاح محصول خریداری شده، تأکید کرد: اگر زمان دریافت خودرو در سال ۱۴۰۳ تعیین شده باشد، متقاضی می‌تواند برای تعییر محصول اقدام و اولویت دیگری را انتخاب کند؛ به این ترتیب خریدار پنج محصول را بر‌اساس اولویت در سامانه یکپارچه خودرو انتخاب خواهد کرد و سپس به صورت خودکار هر کدام از خودروهایی که امسال ظرفیت و امکان تحویل داشته باشد، را دریافت خواهد کرد. به گفته قالیباف، اولویت یکم تا پنجم می‌تواند از میان محصولات مختلف شرکت‌های ارائه‌کننده خودرو باشد و متقاضی بدون محدودیت در انتخاب به محصولات مختلف دسترسی پیدا خواهد کرد.

۴

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها