عیدی سایپا برای همه | آغاز ثبت نام کوییک اتوماتیک پلاس و دنده‌ای + لینک سایپا ۱۴۰۲

کد خبر: 1227723

سایپا از آغاز مرحله جدید ثبت نام کوییک اتوماتیک و دنده ای خبر داد.

عیدی سایپا برای همه | آغاز ثبت نام کوییک اتوماتیک پلاس و دنده‌ای + لینک سایپا ۱۴۰۲

سایپا اطلاعیه ثبت نام کوییک اتوماتیک (پلاس وR) و کوییک R دنده‌ ای را صادر کرد. در ادامه شرایط شرکت در پیش فروش سایپا خرداد 1402 آمده است./اقتصادآنلاین

شرایط ثبت نام کوییک اتوماتیک و دنده ای

در جدول زیر قیمت و شرایط ثبت نام کوییک اتوماتیک (پلاس وR) وکوییک R دنده‌ ای آمده است. موعد تحویل سایپا برای دو مدل اتوماتیک دی الی اسفند و کوییک آر دنده ای مهر تا آذر تحویل متقاضیان خواهد شد.

ثبت+نام+کوییک+اتوماتیک

از آنجایی که این طرح مربوط به پیش فروش سایپا است تنها پیش پرداخت را باید واریز کنید. مابقی مبلغ را زمان تحویل خودرو محاسبه و پرداخت خواهید کرد.

سایت ثبت نام کوییک بدون قرعه کشی

متقاضیان محترم حائز شرایطی که پیامک امکان واریز وجه در تاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۲۵ برای ایشان از طریق سامانه گروه سایپا ارسال شده است می‌توانند با مراجعه به سایت ثبت نام سایپا 1402 به آدرس https://saipa.iranecar.com/ و نسبت به واریز وجه اقدام کنند.

شرط شرکت در ثبت نام کوییک بدون قرعه کشی

متقاضیانی که اردیبهشت ماه در سامانه یکپارچه عرضه خودرو نسبت به تغییر سفارش خود از محصولات سایر خودروسازان به محصولات گروه سایپا اقدام کردند و درخواست خودروی کوییک  اتوماتیک (پلاس و آر) با الویت زمستان ۱۴۰۲ و کوییک دنده ای آر با الویت پاییز 1402 آنها تائید  شده است، می‌توانند در جدیدترین ثبت نام سایپا شرکت کنند./اقتصادآنلاین

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 
Markets

نیازمندیها

سایر رسانه ها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها