آمار ثبت‌نام کنندگان در طرح نهضت ملی مسکن

کد خبر: 1228368

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از ثبت‌نام حدود ۴میلیون نفر در طرح نهضت ملی مسکن تاکنون خبر داد.

آمار ثبت‌نام کنندگان در طرح نهضت ملی مسکن

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از ثبت‌نام حدود ۴میلیون نفر در طرح نهضت ملی مسکن تاکنون خبر داد.

ارسلان مالکی در نشست شورای مدیران سازمان ملی زمین و مسکن با اشاره به موضوع شهرک‌سازی‌ها گفت: شهرک‌سازی یکی از وظایفی است که به‌تازگی به سازمان سپرده شده است و به انجام رساندن آن نیاز به کار جهادی دارد.

وی از مشارکت با بانک‌ها و بخش خصوصی، تأسیس صنعت‌شهرها و واگذاری زمین و مسکن بر اساس قانون جوانی جمعیت به‌عنوان موضوعات مهم دیگر این سازمان یاد کرد و افزود: اینها مواردی است که در دوره جدید کاری سازمان با تلاش مضاعف و کار شبانه‌روزی باید به پیش برود.

معاون وزیر راه و شهرسازی همچنین با اعلام اینکه حدود 4 میلیون نفر در سراسر کشور در طرح نهضت ملی مسکن ثبت‌نام کرده‌اند، خاطرنشان کرد: این افراد نیازمند مسکن هستند؛ بنابراین برای رفع نیاز این افراد باید مأموریت‌هایمان را خالصانه و جهادی و با نهایت جدیت، سرعت و توان به انجام برسانیم.

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن اضافه کرد: مطالبه عمومی و انتظارات دولت و مجلس از سازمان ملی زمین و مسکن انتظارات به‌حقی است که باید اجرایی شود.

همدلی در انجام وظایف، پرهیز از حاشیه‌ها، مسئولیت‌پذیری و همچنین مشارکت در حل مسائل و موانع در عین داشتن انعطاف از دیگر مواردی بود که معاون وزیر راه و شهرسازی بر آنها تأکید کرد.

مالکی با توضیح اهمیت پیگیری امور تا حصول نتیجه مطلوب اظهار داشت: این امر صحیح است که وظیفه ما ستادی است، اما مدیران برای انجام درست کارها باید با ادارات‌کل راه و شهرسازی استان‌ها در ارتباط تنگاتنگ باشند.

وی ادامه داد: باید در نظر داشته باشید که مأموریت‌های استانی باید حتماً به یک نتیجه ملموس برسد و مبتنی بر حل یک مسئله اساسی باشد.

رئیس هیئت مدیره سازمان ملی زمین و مسکن با اشاره به وظایف تخصصی سازمان متبوعش بر اهمیت اطلاع‌رسانی از عملکرد دفاتر مختلف این سازمان تأکید و اعلام کرد: کارهای بزرگی در سازمان ملی زمین و مسکن انجام می‌شود که قابلیت اعلام عمومی دارد و به ایجاد و تقویت حس امید در جامعه کمک می‌کند.

مالکی در اهمیت طرح نهضت ملی مسکن تصریح کرد: فشار کار در اجرای طرح نهضت ملی مسکن به‌حدی است که کم‌کاری یا ممانعت در انجام کار، خود به خود باعث می‌شود آن فرد از سر راه برداشته شود و باید بدانیم برای انجام تکالیفمان فرصت تعلل و کوتاهی نداریم.

نشست شورای مدیران سازمان ملی زمین و مسکن در راستای هماهنگی دفاتر مختلف این سازمان و تعیین اولویت‌ها و برنامه‌های پیش‌ِروی مدیران به‌طور منظم برگزار می‌شود و هریک از مدیران این سازمان به ارائه گزارش عملکرد و برنامه آتی حوزه مربوطه می‌پردازد./فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 
Markets

نیازمندیها

سایر رسانه ها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها