خبر مهم برای متقاضیان خودرو به قیمت کارخانه | مرحله سوم ثبت‌نام خودرو در راه است؟

کد خبر: 1228676

به گفته مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو مرحله سوم به احتمال زیاد برگزار می‌شود زیرا فقط تحویل برخی از خودروها به سال ۱۴۰۳ موکول شده و حتی برای سال ۱۴۰۲ نیز خودروسازان در برخی از محصولات خود ظرفیت خالی دارند.

خبر مهم برای متقاضیان خودرو به قیمت کارخانه | مرحله سوم ثبت‌نام خودرو در راه است؟

مهدی تقدسی در مورد نحوه انصراف متقاضیان از مرحله دوم طرح یکپارچه فروش خودرو، اظهار داشت: متقاضیان با مراجعه به پروفایل خود در سامانه یکپارچه فروش خودرو و انتخاب گزینه انصراف در حساب کاربری، می‌توانند انصراف خود را از این مرحله نهایی کنند.

مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو افزود: هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد زمان و نحوه برگزاری مرحله سوم عرضه خودرو نهایی نشده منتهی اگر متقاضیان قصد شرکت در مرحله سوم را دارند باید ابتدا از مرحله دوم انصراف دهند.

وی در مورد برخی از اخبار درباره عرضه ۴ خودروی جدید در مرحله سوم، تصریح کرد: صحبتی در مورد مرحله سوم نکردیم بلکه اعلام شد که طرح جایگزین در شهریور ماه برگزار خواهد شد که خودروهای عرضه شده نیز در همان زمان اعلام می‌شوند.

مرحله سوم احتمال زیاد برگزار می‌شود

تقدسی در خصوص اینکه با توجه به نوبت‌دهی برخی از خودروها در سال ۱۴۰۳، آیا مرحله سوم برگزار می‌شود یا خیر، گفت: مرحله سوم به احتمال زیاد برگزار می‌شود زیرا فقط تحویل برخی از خودروها به سال ۱۴۰۳ موکول شده و حتی برای سال ۱۴۰۲ نیز خودروسازان در برخی از محصولات خود ظرفیت خالی دارند اما مردم آنها را انتخاب نکردند. بنابراین نباید گفت ظرفیت خودروسازان تکمیل شده و دیگر نمی‌توان مرحله سوم را برگزار کرد.

مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو اضافه کرد: برخی از محصولات به دلیل اختلاف قیمتی که با بازار دارند پرتقاضا هستند به همین دلیل نیز تحویل آنها به سال ۱۴۰۳ موکول شده است.

وی گفت: ۵۰ درصد از متقاضیان خرید خودروهای خودروسازان خصوصی در مرحله نخست انصراف دادند بنابراین ظرفیت‌شان خالی ماند. برای مرحله دوم هم احتمال می‌دهیم که تعداد انصراف‌دهندگان قابل توجه باشد.

مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها