افزایش ۵ تا ۴۵ میلیون تومانی قیمت ها در بازار خودرو | افزایش قیمت تارا رکورد زد

کد خبر: 1230407

نمودار قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا نسبت به هفته گذشته صعودی شد.

افزایش ۵ تا ۴۵ میلیون تومانی قیمت ها در بازار خودرو | افزایش قیمت تارا رکورد زد

نمودار تغییرات قیمت خودرو در اولین هفته تابستان ۱۴۰۲ افزایشی بود.بر این اساس قیمت خودروهای ایران خودرو در این هفته تا ۴۵ میلیون تومان هم بالا رفت که این آمار مربوط به تارا دنده ای۱۴۰۲ است. همچنین قیمت خودروهای سایپا نیز بین ۵ الی ۴۵ میلیون تومان گران شده است، شاهین G با افزایش ۴۵ میلیون تومانی رکوردار جهش قیمت محصولات داخلی سایپا است.

در ادامه آخرین قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا و تغییر آن نسبت به پنجشنبه هفته گذشته (یک تیرماه ۱۴۰۲) را می‌خوانید؛

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲  مدل ۱۴۰۰ به ۴۴۰ میلیون رسیده است که نسبت به هفته گذشته ۱۰ میلیون تومان ارزان شده است. این خودرو طی ۷۰ روز گذشته ۱۶۰میلیون ارزان شده است. مدل ۱۴۰۱ این خودرو ۴۷۵ میلیون تومان است که نسبت به هفته گذشته ثابت مانده است.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۳  پانوراما مدل ۱۴۰۲ نیز به ۵۴۵  میلیون تومان رسیده است که نسبت به هفته گذشته ۲۵ میلیون بالا رفته است.

قیمت پژو ۲۰۷ دستی  فرمان برقی مدل ۱۴۰۲ هم ۶۴۵ میلیون تومان است که نسبت به هفته گذشته ۴۵ میلیون گران شده است. این خودرو طی دو هفته گذشته روز گذشته ۱۵۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ دنده ای پانوراما  مدل ۱۴۰۲ امروز ۶۹۰ میلیون تومان است که نسبت به هفته گذشته ۵۰ میلیون بالا رفته است.

قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک  TU۵P مدل ۱۴۰۱ امروز ۸۱۰ میلیون تومان است که طی گذشته ۲۰ میلیون تومان گران شده است.این خودرو تقریبا دو ماه گذشته ۱۳۵ میلیون ارزان شده است.  مدل ۱۴۰۲ این خودرو ۸۴۵ میلیون تومان است که نسبت به هفته گذشته ۱۵ میلیون گران شده است. این  مدل طی یک ماه گذشته ۸۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت تارا اتوماتیک  ۱۴۰۱ ، ۸۰۰ میلیون تومان است که نسبت به هفته گذشته ۳۰ میلیون گران شده است. تارا اتوماتیک صفر ۱۴۰۲ هم ۸۳۰ تومان قیمت خورده است که  ۳۰ میلیون افزایش را طی ۷ روز به ثبت رسانده است. این مدل در ۲۱  روز گذشته ۴۰ میلیون تومان ارزان شده است.

قیمت تارا دنده ای۱۴۰۲  هم به ۶۸۵ میلیون تومان رسیده است که نسبت به ۷روز گذشته ۴۵ میلیون گران شده است و طی ۵۲ روز گذشته ۱۳۰میلیون ارزان شده است.

قیمت دنا اتوماتیک توربو پلاس  مدل ۱۴۰۲ به حوالی  ۸۴۰میلیون تومان رسیده است که به معنای افزایش ۳۵ میلیونی طی هفته گذشته و کاهش ۱۴۵ میلیونی طی دو ماه گذشته  است.

قیمت دنا معمولی ۱۴۰۱  هم به ۶۰۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به هفته گذشته ۲۰ میلیون گران شده است و طی ۵۲ روز گذشته ۲۰۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت رانا پانوراما پلاس  مدل ۱۴۰۱ به ۵۲۰ میلیون تومان رسیده است که طی هفته گذشته ۱۰ میلیون ارزان شده است و طی ۵ روز گذشته ۳۰ میلیون ارزان شده است.  رانا پلاس پانوراما ۱۴۰۲ نیز ۵۵۵ میلیون تومان که یک هفته ای ۲۵ میلیون افزایش پیدا کرده است.

قیمت رانا پلاس  مدل ۱۴۰۱ هم ۴۷۵  میلیونی شده است که طی هفته گذشته  ۲۵ میلیون تومان گران شده است.

قیمت سمند EF۷  مدل ۱۴۰۱ حوالی ۵۵۰میلیون تومان است که طی هفته گذشته  ۱۰ میلیون تومان افزایش داشته است.

قیمت سمند سورن پلاس   بنزینی  مالتی مدیا مدل ۱۴۰۱ هم ۵۶۵ میلیونی شده است که نسبت به هفته روز گذشته 15 میلیون افزایش داشته است. این خودرو طی ۱3 روز گذشته ۵۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو پارس LX   مدل ۱۴۰۲ نیز ۶۱۰ میلیون اعلام شده است که طی هفته گذشته ۲۰ میلیون گران شده است. این خودرو هشتم خردادماه ۶۶۵ میلیون تومان بود و یک ماهه ۵۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو پارس XU۷P  مدل ۱۴۰۲ نیز ۵۰۵ میلیون تومان شده است که نسبت به هفته گذشته ۱۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو پارس ELX-TU۵ مدل ۱۴۰۱ نیز به ۷۰۰ میلیون تومان رسیده است و گران ترین مدل پژو پارس است.

قیمت پژو ۴۰۵ SLX  مدل ۱۴۰۰ نیز با افزایش ۱۵ میلیونی به روز شد و ۵۲۵ میلیون تومان است.

قیمت سایپا

قیمت پراید ۱۵۱ پلاس  مدل ۱۴۰۰ به ۲۷۵ میلیون تومان رسیده است و نسبت به  هفته گذشته ثابت مانده است.

قیمت پراید ۱۵۱ SE  مدل ۱۴۰۱ هم  با ثبات حوالی ۲۶۰ میلیون تومان به روزرسانی شد.

قیمت تیبا صندوق دار SX بنزینی  مدل ۱۴۰۱ نسبت به دو روز گذشته  ۵ میلیون ارزان شده است و  ۳۳۰میلیون تومان است.

قیمت تیبا EX هاچ بک  مدل ۱۴۰۰ با ثبات قیمت طی هفته گذشته ۳۳۰ میلیون تومان اعلام شده است.

قیمت ساینا S دنده ای‌  مدل ۱۴۰۲ حوالی ۳۵۰ میلیون تومان خریدوفروش می شود  که نسبت به هفته گذشته ۱۰ میلیون افزایش قیمت را به ثبت رسانده است.

قیمت ساینا EX دنده ای  مدل ۱۴۰۱ نیز ۳۳۵ میلیون تومان است که نسبت به روز هفته گذشته ۱۰ میلیون بالا رفته است.

قیمت کوییک دنده ای R  مدل ۱۴۰۲ حوالی ۳۵۰ میلیون رسیده است که نسبت به هفته گذشته ۱۵ میلیون گران شده است. این خودرو نسبت به ۱۶ ادریبهشت ۴۵میلیون ارزان شده است.

قیمت کوییک دنده ای  S مدل ۱۴۰۱ هم ۳۵۰ میلیون تومان شده است که افزایش ۱۵ میلیون طی هفته گذشته  است و  مدل ۱۴۰۲ این خودرو هم ۳۶۰ میلیون است که طی هفته گذشته ۱۵ میلیون گران شده است. 

قیمت کوییک R پلاس اتوماتیک  مدل ۱۴۰۱ نیز ۴۰۰ میلیون تومان اعلام شده است که ۵ میلیون نسبت به هفته گذشته گران شده است.

قیمت شاهین سایپا  مدل ۱۴۰۲ امروز به ۵۷۵میلیون تومان رسیده است و نسبت به هفته گذشته ۴۵میلیون گران شده است. شاهین G مدل ۱۴۰۰ هم ۵۳۵ میلیون تومان فروخته می‌شود که به معنای افزایش ۱۵ میلیونی طی هفته گذشته است./اقتصادآنلاین

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها