خبر ویژه برای بازنشستگان فولاد | واریزی شگفت انگیز تیرماه به حقوق بازنشستگان

کد خبر: 1232547

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد بر عزم خود و اعضای هیئت مدیره صندوق برای حل مشکلات بازنشستگان طبق ضوابط قانونی تاکید کرد.

خبر ویژه برای بازنشستگان فولاد | واریزی شگفت انگیز تیرماه به حقوق بازنشستگان

سید حجت کاظمی در نشست با روسای کانون‌ها و جمعی از بازنشستگان فولاد که با حضور اعضای هیئت مدیره صندوق برگزار شد، تصریح کرد: از ابتدای تصدی مسئولیت در صندوق بازنشستگی فولاد، مبنای کار خود را بر صداقت و شفافیت با بازنشستگان قرار دادم.

من به علت مسئولیت‌های خود در وزارت کار، از ابتدا که با مصوبه مجلس شورای اسلامی، صندوق فولاد به این وزارتخانه ملحق شد، در جریان مشکلات ریز و درشت این صندوق بوده‌ام.

وی با اشاره به اینکه معیار کار ما قوانین و مقررات هستند گفت: من شرایط سخت معیشتی بازنشستگان را با توجه به وضعیت تورمی موجود کاملا درک می‌کنم.

کاظمی در خصوص معوقات بازنشستگان گفت: اگر صندوق در سال‌های گذشته از بودجه پایداری برخوردار بود، این معوقات ایجاد نمی‌شد؛ البته خوشبختانه با تلاش‌های صورت گرفته، برای سال جاری بودجه پایداری تخصیص یافته، هرچند ما باید با تلاش بیشتر سهم منابع داخلی صندوق را بالا ببریم تا کفاف هزینه‌ها را بدهد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد ادامه داد: با پیگیری‌های مستمر مجموعه صندوق توانستیم مجوز فروش برخی از اموال غیرمولد را از مراجع ذیربط اخذ کنیم تا از محل منابع آن معوقات بازنشستگان را در آینده نزدیک پرداخت کنیم. هر چند بازنشستگان ما مستحضر هستند که این موضوع فرآیند زمانی خاص خود را دارد، اما به محض انجام، معوقات را پرداخت خواهیم کرد.

وی درباره اصلاحیه همسان‌سازی نیز گفت: مطالبات سال ۹۹ بابت همسان‌سازی را پرداخت کردیم و پیگیر اجرای درست همسان‌سازی خواهیم بود. ضمن اینکه آمادگی داریم با نمایندگان منتخب بازنشستگان نیز درباره راهکارهای اجرایی این موضوع جلساتی را برگزار کنیم.

کامبیز معتمدوزیری، رئیس هیئت مدیره صندوق بازنشستگی فولاد نیز در سخنانی گفت: در فضایی توام با تعامل و تفاهم مشکلات بازنشستگان رفع می‌شود. شهادت می‌دهم دکتر کاظمی در نهایت اخلاص و صداقت مشکلات بازنشستگان را پیگیری می‌کند.

صادق سلیمی، عضو هیئت مدیره صندوق نیز گفت: ما خود را وکیل و نماینده بازنشستگان می‌دانیم و برای تعالی صندوق و ارتقای خدمات به بازنشستگان تلاش می‌کنیم.

محمد ابراهیمی، معاون فنی و عملیات بیمه‌ای صندوق نیز گفت: کمیته‌های درمان و اصلاح اساسنامه و همسان‌سازی برای اولین بار در تاریخ صندوق با حضور نمایندگان منتخب بازنشستگان تشکیل شد و قطعاً نقطه نظرات بازنشستگان در خصوص درمان اجرا و اعمال می‌شود و درباره اصلاح اساسنامه و همسان‌سازی نیز به مراجع بالادستی ارجاع خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد، در این جلسه، شماری از روسا و نمایندگان کانون‌ها نیز تصریح کردند از مجموعه مدیریتی صندوق که در جهت حل مشکلات بازنشستگان تلاش می‌کنند تشکر می‌کنیم. اگر نکاتی را مطرح می‌کنیم خواسته‌های بازنشستگان به ویژه در دو حوزه معوقات و همسان‌سازی است که امیدواریم با تلاش مسئولان این خواسته‌ها محقق شود.

ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 
Markets

نیازمندیها

سایر رسانه ها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها