حراج تابستانه خودروهای لاکچری | فروش فوق العاده بهمن موتور + جدول قیمت

کد خبر: 1233053

با اعلام قیمت‌های جدید از سوی شورای رقابت، شرکت بهمن موتور طرحی برای فروش فوق‌العاده محصولات خود معرفی کرده است.

حراج تابستانه خودروهای لاکچری | فروش فوق العاده بهمن موتور + جدول قیمت
با اعلام قیمت‌های جدید از سوی شورای رقابت، شرکت بهمن موتور طرحی برای فروش فوق‌العاده محصولات خود معرفی کرده است
 
بهمن موتور با افزایش قیمت محصولات خود طبق مصوبه شورای رقابت، اقدام به فروش فوق‌العاده محصولات خود کرده است. هزینه بیمه، مالیات و آپشن‌های اختیاری به قیمت اعلامی توسط شورا اضافه می‌شود. افرادی که تا پیش از ۱۷ تیر اقدام به ثبت قرارداد کرده‌اند، شامل افزایش قیمت نخواهند شد. متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت گروه خودروسازی بهمن اقدام به ثبت‌نام در این طرح کنند.

در ادامه جدولی از محصولاتی که بهمن موتور در این طرح عرضه می‌کند را مشاهده می‌کنید./اندیشه معاصر

نام خودرو قیمت
دیگنیتی پرایم ۱ میلیارد و ۲۴۹ میلیون تومان
فیدلیتی پرایم تیپ۱ ۱ میلیارد و ۱۲۳ میلیون تومان
فیدلیتی پرایم تیپ ۲ ۱ میلیارد و ۱۴۸ میلیون تومان
وانت کارا تک‌کابین تیپ ۴ ۴۴۸ میلیون تومان
وانت کارا دو کابین تیپ ۴ ۴۶۹ میلیون تومام
ون باری اینرودز ۶۹۹ میلیون تومان

بازگشایی مجدد سامانه یکپارچه عرضه خودرو

مدیرسامانه یکپارچه تخصیص خودرو با بیان اینکه طبق وعده داده شده، سایت سامانه یکپارچه برای سه درصد باقی‌مانده از مرحله دوم که با ظرفیت جذب نشده خودروسازان خصوصی مواجه شده بودند، در شهریور ماه بازگشایی خواهد شد گفت: این بازگشایی مربوط به مرحله سوم نبوده و ادامه مرحله دوم است؛ ضمن اینکه هنوز تاریخ دقیق بازگشایی سایت سامانه و خودروهای قابل عرضه مشخص نیست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر به نقل از خبرآنلاین، چند روزی است برخی رسانه‌ها در فضای مجازی از آغاز مرحله سوم فروش یکپارچه خودروها و حتی اسامی خودروهایی که قرار است عرضه شود، صحبت می‌کنند.

در این رابطه مهدی تقدسی- مدیر سامانه یکپارچه تخصیص خودروها، اظهار کرد: همانطور که پیش‌تر اعلام کردیم، سایت سامانه یکپارچه برای آن دست متقاضیان (سه درصد) مرحله دوم فروش خودروها که متقاضی خودروهای CKD خودروسازان خصوصی بودند اما با توجه به محدودیت ایجاد شده و ظرفیت جذب نشده خودروسازان، تخصیص صورت نگرفته بود، باز خواهد شد تا با حفظ اولویت، امکان انتخاب خودروی جدید و جایگزین برایشان فراهم شود.

وی افزود: هنوز اینکه چه خودروهایی عرضه خواهند شد، مشخص نیست؛ باتوجه به اینکه براساس ظرفیت‌های خالی که برای تعدادی محصولات در سال جاری و همچنین در سال ۱۴۰۳ وجود دارد، سایت برای این افراد بازگشایی می‌شود، خودروسازان تا آن زمان (شهریور ماه) اعلام خواهند کرد که کدام محصولات خود را عرضه خواهند کرد تا متقاضیان بتوانند تقاضای خود را ثبت کنند؛ بنابراین اسامی منتشر شده از خودروها در حال حاضر مورد تایید نیست.

پس از تعیین تکلیف ثبت‌نام متقاضیان باقی‌مانده مرحله دوم برای مرحله سوم برنامه‌ریزی می‌کنیم

تقدسی تاکید کرد: این بازگشایی در راستای تکمیل مرحله دوم فروش یکپارچه خودروهاست و ارتباطی با مرحله سوم ندارد. پس از تعیین تکلیف این مرحله که قطعا در شهریور ماه خواهد بود اما هنوز تاریخ دقیق آن نیز مشخص نیست. پیش‌ از آغاز بازگشایی سایت، اطلاع‌رسانی‌ها در این زمینه صورت خواهد گرفت. پس از تعیین تکلیف این مرحله و نقطه پایان بر مرحله دوم فروش یکپارچه خودروها، برنامه‌ریزی برای مرحله سوم آغاز خواهد شد.

 قابل توجه خریداران در سامانه یکپارچه

سخنگوی شورای رقابت گفت: اگرخریداری تا پیش از تاریخ ۱۷ تیرماه اقدام به خرید خودروهای مونتاژی کرده و منجر به تنظیم قرار داد شده باشد، همان قیمت‌های قبلی مبنا خواهد بود و مشمول افزایش قیمت‌های جدید نمی‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر به نقل از خبرآنلاین، سپهر دادجوی توکلی در خصوص مصوبه جدید شورای رقابت که منجر به افزایش مجدد قیمت خودروهای مونتاژی شده است، گفت: در مصوبه اردیبهشت ماه شورای رقابت معیار قیمت‌گذاری محصولات شش ماهه نخست سال ۱۴۰۱ بود اما در بازنگری جدید معیار تغییر قیمت‌ها شرایط روز اقتصادی کشور، نرخ ارز و صورت‌های مالی سال ۱۴۰۱ و همچنین سه ماهه نخست سال ۱۴۰۲ خودروسازان بوده است.

وی در خصوص تکلیف خریداران خودروهای مونتاژی از سامانه یکپارچه، گفت: اگرخریداری تا پیش از تاریخ ۱۷ تیرماه اقدام به خرید خودروهای مونتاژی کرده و منجر به تنظیم قرار داد شده باشد، همان قیمت‌های قبلی مبنا خواهد بود و مشمول افزایش قیمت‌های جدید نمی‌شود.

به گفته مدیر روابط عمومی شورای رقابت، در صورت تخلف خودروساز از قیمت‌های یاد شده و تمکین نکردن به نرخ‌های شورای رقابت، حق شکایت برای مشتریان و خریداران این محصولات پابرجاست

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 
Markets

نیازمندیها

سایر رسانه ها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها