تعطیلی بانک‌ها ۱۱ و ۱۲ مرداد در سراسر کشور | بورس تعطیل شد | جاده‌ها شلوغ شد!

کد خبر: 1236234

شبکه بانکی موظف شد شعبات کشیک منتخب خود را دایر و به اطلاع عموم برساند.

تعطیلی بانک‌ها ۱۱ و ۱۲ مرداد در سراسر کشور | بورس تعطیل شد | جاده‌ها شلوغ شد!

بانک مرکزی: پیرو موافقت هیات دولت با تعطیلی روزهای‌چهارشنبه و پنج‌شنبه ۱۱ و ۱۲ مرداد ماه در کشور به دلیل گرما، تمامی شعبات بانکی نیز در این دو روز تعطیل شدند.

شبکه بانکی موظف شد شعبات کشیک منتخب خود را دایر و به اطلاع عموم برساند.

بورس تعطیل می شود؟

سخنگوی سازمان بورس: با توجه به اعلام تعطیلی سراسری کشور به دلیل گرمای هوا در روزهای ۱۱ و ۱۲ مرداد، در مورد فعالیت بازار سرمایه برای فردا موضوع بررسی و تا پایان روز جاری در این خصوص تصمیم‌گیری و اطلاع‌رسانی خواهد شد.

تهران تعطیل؛ جاده‌ها شلوغ شد!

اگرچه دیروز وزارت بهداشت پیشنهاد تعطیلی را به هیئت دولت ارائه کرد اما با گذشت چند ساعت از اعلام رسمی دولت مبنی بر تعطیلی دو روزه تهران بنا به گزارش‌ها ترافیک سنگینی در معابر خروجی شهر در جریان است.

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج – تهران خبر داد. ضا روشنی در مورد وضعیت تردد در محورهای برون‌شهری امروز سه‌شنبه ۱۰ مرداد ماه اعلام کرد و گفت: تردد روان در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) برقرار بوده و محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است.

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور درباره آخرین وضعیت جوی ترافیکی سایر محورها اظهار کرد: ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج – تهران حدفاصل ساسانی تا پل کلاک و ترافیک نیمه‌سنگین در برخی از مقاطع محور شهریار – تهران گزارش شده است.

تعطیلی چهارشنبه و پنج‌شنبه در کل کشور | تعطیلی ادارات و مراکز آموزشی در آخر هفته

سخنگوی دولت از تعطیلی چهارشنبه و پنج‌شنبه در کل کشور تعطیل خبر داد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، بهادری جهرمی گفت: با توجه به گرمای بی‌سابقه هوا در روزهای جاری، به‌منظور حفظ سلامت شهروندان، هیئت دولت با پیشنهاد وزارت بهداشت مبنی بر تعطیلی روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه در سراسر کشور موافقت کرد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 
Markets

نیازمندیها

سایر رسانه ها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها