پیام‌رسان ایرانی بله

خبر مهم برای زائران اربعین | برقراری ارتباطات رایگان و بدون نیاز به اینترنت

کد خبر: 1239400

قائم مقام پیام‌رسان ایرانی «بله» از امکان ایجاد ارتباط رایگان و بدون نیاز به اینترنت برای زائران اربعین در این پیام‌رسان خبر داد.

خبر مهم برای زائران اربعین | برقراری ارتباطات رایگان و بدون نیاز به اینترنت

 «امین تجملیان» قائم مقام پیام‌رسان ایرانی «بله» در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایرنا درباره برنامه‌هایی که این پیام‌رسان برای ایام اربعین دارد، گفت: اپلیکیشن بله در مهرماه ۱۳۹۸ با همکاری «ستاره ۵۰۰»، برای نخستین بار در کشور و با هدف ایجاد ارتباط رایگان و بدون نیاز به اینترنت برای زائران اربعین حسینی، سامانه اعلام وضعیت بله را ارائه کرد.

وی افزود: سامانه اعلام وضعیت اربعین کاملاً رایگان و همیشه در دسترس است. این سامانه بر بستر USSD کار می‌کند و در ازدحام جمعیت دچار کندی و اختلال نمی‌شود. نوآوری امسال بله اتصال سامانه اعلام وضعیت اربعین به استوری پیام‌رسان بله است که تجربه شیرین و جذابی را برای خاطره‌نگاری زائران عزیز از این سفر معنوی فراهم می‌کند.

خرید ارز اربعین ۱۴۰۲ با اپلیکیشن بله

تجملیان با این توضیح که خرید ارز اربعین ۱۴۰۲ با اپلیکیشن بله مقدور است، گفت: از ۲۸ مردادماه ثبت نام و خرید ارز اربعین به نرخ دولتی ۱۴۰۲ از طریق اپلیکیشن بله و به‌صورت آنلاین امکان‌پذیر خواهد شد. برای این کار کافی است زائران آخرین نسخه این پیام‌رسان را نصب و در قسمت «خدمات» به گزینه «ارز اربعین» مراجعه کنند. پس از خرید ارز اربعین با مراجعه به شعبه بانک ملی که خودشان انتخاب کرده‌اند، می‌توانند ارز خود را به راحتی دریافت کنند. سقف دریافت ارز اربعین، ۲۰۰ هزار دینار برای هر زائر است.

وی تماس صوتی و تصویری را نیز از دیگر امکانات «بله» عنوان کرد که می‌تواند امکان برقراری ارتباط زائران با خانواده و دوستان خود را مهیا کند.

قائم مقام پیام‌رسان ایرانی «بله» تاکید کرد: کاربرانی که به اینترنت دسترسی دارند هم می‌توانند از امکان تماس صوتی و تصویری بله به صورت پایدار استفاده کنند. تعرفه اینترنت در این پیام‌رسان به صورت عادی محاسبه می‌شود.

ایرنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها