تصمیم دولت درباره ثبت نام جدید سهام عدالت | جاماندگان امسال سهامدار می شوند؟

کد خبر: 1239725

یک نماینده مجلس شورای اسلامی در تذکری با اشاره به مصوبه مجلس شورای اسلامی درخصوص ثبت نام از جاماندگان سهام عدالت، گفت: متاسفانه همچنان شاهد تبعیض در این خصوص بوده و عدم اقدام مطابق اصول 3، 11 و 12 قانون اساسی هستیم، لذا دولتمردان باید مصوبات مجلس را محقق کنند.

تصمیم دولت درباره ثبت نام جدید سهام عدالت | جاماندگان امسال سهامدار می شوند؟

 محمد حسن آصفری، نماینده اراک خنداب در مجلس شورای اسلامی در جلسه روز یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۴۰۲ صحن مجلس در تذکری شفاهی با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در پایان سال جاری گفت:  در سال جاری شاهد برگزاری انتخابات هستیم و بر این اساس بیشترین حجم کار بر روی دوش کارکنان وزارت کشور بوده و با چنین شرایط حقوقی می توان گفت که آنها ایثار می کنند، لذا موضوع متناسب سازی حقوق از سوی دولت باید تعیین تکلیف شود.

وی همچنین در تذکر دیگری به وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد: معلمان غیررسمی امنیت شغلی ندارند، لذا باید معلمان حق التدریسی، نهضتی، قرآنی، خرید خدمات و... هر چه سریعتر تعیین تکلیف شوند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی در تذکری دیگری با اشاره به مصوبه مجلس شورای اسلامی درخصوص ثبت نام از جاماندگان سهام عدالت، گفت: متاسفانه همچنان شاهد تبعیض در این خصوص بوده و عدم اقدام مطابق اصول 3، 11 و 12 قانون اساسی هستیم، لذا دولتمردان باید مصوبات مجلس را محقق کنند.

ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 
Markets

نیازمندیها

سایر رسانه ها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها