متقاضیان وام این خبر را از دست ندهید | وام شگفت انگیز 1 میلیاردی بدون ضامن! + شرایط

کد خبر: 1239740

صاحبان کسب و کارها و شرکت‌ها، اصناف و مشاغل حرفه‌ای اعم از پزشکان، دندان پزشکان و وکلا و هر واحد اقتصادی که مشتری بانک پارسیان است می‌توانند برای تسهیلات 1 میلیارد تومانی این مجموعه درخواست بدهند.

متقاضیان وام این خبر را از دست ندهید | وام شگفت انگیز 1 میلیاردی بدون ضامن! + شرایط

به گزارش کاماپرس، وام 1 میلیارد تومانی مختص صاحب کسب و کارها و مشاغل تحت عنوان طرح «نوید» ارائه شده است. گروه‌هایی که واجد شرایط دریافت این تسهیلات هستند باید در یکی از شعب بانک پارسیان سپرده کوتاه مدت عادی داشته باشند. سود این طرح براساس سود سپرده و مدت زمان بازپرداخت تسهیلات مشخص می‌شود و کمتر از 12 درصد و بیشتر از 23 درصد نخواهد بود. حداکثر مدت زمان بازپرداخت اقساط نیز طبق سود سپرده و درصد تسهیلات مشخص می‌شود و از 60 ماه بیشتر نیست. ضمانت اصلی برای دریافت این تسهیلات مسدودی سپرده است، البته طی این مدت به اصل سپرده سود 5 درصدی تعلق می‌گیرد.

طبق اطلاعات ذکر شده درباره حداکثر مبلغ وام، مدت زمان بازپرداخت و نرخ سود، میزان هر قسط دقیقا 28 میلیون و 190 هزار و 471 هزار تومان است. کل سود تسهیلات، 691 میلیون و 428 هزار و 265 تومان و جمع رقم وام و سود آن، 1 میلیارد و 691 میلیون و 488 هزار و 265 تومان خواهد بود.

برخی از خدمات بانک پارسیان را بشناسید

بانک پارسیان بیست و ششم شهریورماه سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرد و در کمتر از یک ماه دیگر وارد بیست و دومین سال کاری خود خواهد شد. این مجموعه طی سال‌های فعالیت خود انواع خدمات اعم از کارت خرید، کارت هدیه، سپرده قرض الحسنه پس انداز، خرید کالاهای مصرفی، تامین سرمایه واحدهای تولیدی، ساخت پروژه‌های ساختمانی، سرمایه گذاری بلندمدت یکساله، کارت مجازی برای مشتریان حقوقی و… را به مشتریان واجد شرایط ارائه داده است.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها