خبر خوش مسکنی دولت

کد خبر: 1239829

۱۰۰۰۰۰ واحد مسکونی تقدیم مردم می‌شود

خبر خوش مسکنی دولت

وزیر راه و شهرسازی: به لطف الهی ۱۰۰۰۰۰ (یکصد هزار) واحد مسکونی (شهری و روستایی و بافت فرسوده) در هفته دولت تقدیم مردم شریف ایران خواهد شد.

photo_2023-08-20_21-09-51

 

 وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر تامین زمین مسکن کارکنان صنایع بزرگ، گفت:‌ وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر تامین زمین مسکن کارکنان صنایع بزرگ، گفت:‌

مهرداد بذرپاش اظهار کرد: با توجه به حجم زیاد پرونده‌های حقوقی سازمان ملی زمین و مسکن لازم است ستاد حقوقـی این سازمان هم مجهزتر شود.

وی بیان کرد:‌ تامین یک قطعه زمین یا الحاق آن چالش‌ها و پیچیدگی‌های زیادی دارد و امیدواریم پروژه بزرگ احداث مسکن برای جامعه هدف ما محقق شده و 500 هزار قطعه زمین هم در روستاها تامین شود.

وی با اشاره به مولدسازی دارایی‌های سازمان ملی زمین و مسکن افزود: این سازمان با توجه به دارایی‌های عظیمی که دارد با روش جدید و متفاوت به مولدسازی این دارایی‌ها اقدام کند.

وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر تسریع تامین مسکن کارکنان صنایع بزرگ خانه‌دار شدن مردم و تامین مسکن را دارای ابعاد و آثار قابل توجهی در اقتصاد و توسعه کشور دانست و گفت: برای کاهش تورم، رشد GDP، رشد اقتصادی و ... باید مسکن بسازیم.

بذرپاش بر بکارگیری الگوهای جدید تامین مالی و روش‌های نوین مدیریت بازار و همچنین جوان گرایی در سازمان ملی زمین و مسکن تاکید و تصریح کرد: سازمان ملی زمین و مسکن ظرفیت درآمدزایی بیش از این دارد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 
Markets

نیازمندیها

سایر رسانه ها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها