خبر مهم برای متقاضیان ارز اربعین | ثبت‌نام غیرحضوری دریافت ارز اربعین +جزئیات

کد خبر: 1240383

بانک مرکزی اعلام کرد: زائران اربعین در صورت بروز هرگونه مشکل در دریافت ارز اربعین پس از مراجعه به شعب منتخب و نیز مشاهده ازدحام احتمالی می‌توانند مراتب را جهت پیگیری با ذکر نام شعبه و شهر به این بانک اطلاع دهند.

خبر مهم برای  متقاضیان ارز اربعین | ثبت‌نام غیرحضوری دریافت ارز اربعین +جزئیات

 بانک مرکزی تاکنون از طریق شش بانک عامل نسبت به پرداخت ارز 250 هزار نفر از زائران اربعین حسینی(ع) اقدام کرده است.

متقاضیان ارز اربعین هم‌اکنون نیاز ارزی خود را با نرخ رسمی و به‌صورت مستقیم و بدون حضور واسطه و دلال، از طریق 1500 شعبه منتخب بانک‌های ملی، تجارت، سپه، صادرات، پارسیان و پست‌بانک در سراسر کشور دریافت می‌کنند.

بانک مرکزی اعلام کرده است: زائران گرامی در صورت بروز هرگونه مشکل در دریافت ارز اربعین پس از مراجعه به شعب منتخب و نیز مشاهده ازدحام احتمالی می‌توانند مراتب را جهت پیگیری با ذکر نام شعبه و شهر از طریق شماره تماس 29953612-021 از ساعت 7:30 صبح تا 15 عصر به بانک مرکزی اعلام کنند.

همچنین فرآیند ثبت‌نام غیرحضوری دریافت ارز اربعین از طریق اپلیکیشن «بله» نیز فراهم است و بسیاری از زائران محترم از این طریق، ارز اربعین خود را تهیه و دریافت کرده‌اند.

گفتنی است توزیع ارز زائران اربعین حسینی در سال جاری از روز 1402/5/28 آغاز شده است و تا تاریخ 1402/6/14 ادامه دارد و با تمهیدات درنظر گرفته‌شده تاکنون ارز مورد نیاز 250 هزار نفر از متقاضیان به‌سهولت و بدون مشکل پرداخت شده است.

تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 
Markets

نیازمندیها

سایر رسانه ها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها