انتقاد یک نماینده از تصمیم دولت برای تغییر ساختار مدیریت سهام عدالت

کد خبر: 1247520

نماینده مردم سپیدان در مجلس یازدهم با یادآوری اینکه پیگیری تغییر ساختار مدیریت سهام عدالت توسط دولت به وقوع یک فاجعه در کشور منتهی می شود، از رئیس مجلس خواست تا با پیگیری از وزیر امور اقتصادی مانع این کار شود.

انتقاد یک نماینده از تصمیم دولت برای تغییر ساختار مدیریت سهام عدالت

محسن علیزاده در جلسه علنی نوبت صبح امروز (یکشنبه 9 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری با استناد به ماده 216 آیین نامه داخلی خطاب به رئیس مجلس ضمن درخواست ورود وی به نحوه انتخاب نمایندگان در هیات ها گفت: اخبار نگران کننده ای درخصوص پیگیری وزیر امور اقتصادی و دارایی در ارتباط با نحوه تغییر ساختار مدیریت سهام عدالت در کشور شنیده می شود که در صورت صحت بسیار نگران کننده است و گمان می رود که دولت به دنبال این است که سهام عدالت را به طور کامل به دست بگیرد.

نماینده مردم سپیدان و بیضاء در مجلس یازدهم خطاب به رئیس مجلس تصریح کرد: چون از جزئیات این خبر اطلاع دقیقی نداریم، از شما درخواست داریم برای جلوگیری از وقوع یک فاجعه در کشور به این موضوع ورود کنید و ضمن بررسی آن، جلسه ای فوق العاده با وزیر امور اقتصادی و دارایی برگزار کرده و جلوی این کار را بگیرید.

وی یادآور شد: این موضوع اساساً مغایر با اصل 44 قانون اساسی و فرمان 8 بندی حضرت آقا است، بنابراین لازم است رئیس مجلس شخصاً به این موضوع ورود کند./خانه ملت

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها