خبر مهم برای بازنشستگان تأمین اجتماعی | واریز وام 20 میلیونی فردا به حساب بازنشستگان

کد خبر: 1252540

وام ۲۰ میلیون تومانی بازنشستگان در مرحله چهارم فردا به حساب ۴۰ هزار بازنشسته متقاضی واریز خواهد شد.

خبر مهم برای بازنشستگان تأمین اجتماعی |  واریز وام 20 میلیونی فردا به حساب بازنشستگان

مرحله چهارم وام 20 میلیون تومانی بازنشستگان تأمین اجتماعی فردا ششم آبان‌ماه واریز خواهد شد. محمد اسدی؛ رئیس کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی با اشاره به مبلغ وام 20 میلیون تومانی بازنشستگان گفت: قرعه‌کشی‌های وام بازنشستگان انجام شده و از سوی کانون‌های بازنشستگان ثبت شده است و در این مرحله وام به حساب 40 هزار بازنشسته واریز خواهد شد.

اسدی گفت: در این مرحله نیازی به مراجعه بازنشستگان نبوده و بنا بر برنامه‌ریزی صورت گرفته وام بازنشستگان، وام تا 6 آبان ماه به حساب بازنشستگان واریز خواهد شد.

همچنین به طور ماهانه برای پرداخت وام به بازنشستگان از طریق کانون‌های بازنشستگی و وب‌سایت سازمان تأمین اجتماعی ثبت‌نام انجام می‌شود.

به گزارش تسنیم، در سال گذشته مبلغ وام بازنشستگان 12 میلیون تومان در نظر گرفته شده بود که براساس اعلام رئیس کانون عالی بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی این وام به 213 هزار بازنشسته این سازمان پرداخت شد و تاکنون 160 هزار وام 20 میلیونی به بازنشستگان پرداخت شده است.

به گفته احمد اسفندیاری؛ معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی امسال قرار است 500 هزار نفر از بازنشستگان از تسهیلات بهره ببرند.

اسفندیاری گفت: بر اساس برنامه‌ریزی انجام‌شده هر ماه تعدادی از بازنشستگان در هر استان و شهرستان از این وام استفاده خواهند کرد.

بر اساس این گزارش، مرحله سوم پرداخت وام اشاره شده در مهرماه 1402 انجام شد و در مرحله قبل نیز 40 هزار بازنشسته از وام 20 میلیون تومانی استفاده کردند.

تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها