اوجی: تولید روزانه نفت به 3 میلیون و 400 هزار بشکه رسیده است

کد خبر: 1253520

وزیر نفت در حاشیه جلسه هیات دولت، گفت: در راستای افزایش تولید نفت ما به عدد سه ملیون و چهارصد هزار بشکه در روز رسیده‌ایم.

 اوجی: تولید روزانه نفت به 3 میلیون و 400 هزار بشکه رسیده است

 جواد اوجی وزیر نفت در حاشیه جلسه هیات دولت، گفت: درشروع دولت تولید روزانه نفت 2 میلیون و 200هزار بشکه بیشتر نبود. خوشبختانه با اقداماتی که طی این 24 ماه، وزارت نفت انجام داده است در راستای افزایش تولید نفت ما امروز به عدد 3 میلیون و 400 هزار بشکه نفت رسیده ایم.

وی افزود:ان شاء الله  با برنامه ریزی های صورت گرفته و پروژه هایی  سرمایه گذاری شده چه در بخش میادین، چه میادین مشترک و چه میادین مستقل و چه در خشکی و چه در دریا ان شاءالله رشد تولید نفت ما افزایشی خواهد بود.

اوجی در ادامه اظهار کرد: کارنامه ما در سه ماهه اول سال 1402 رشد اقتصادی گروه نفت و گاز 19/6 درصد به گواه آماری که سازمان برنامه و بودجه و بانک مرکزی اعلام کرده اند، بوده است. انشاء الله ما این رشد را به صورت صعودی مستمر خواهیم داشت.

وزیر نفت گفت: با سرمایه گذاری که در حوزه میادین نفتی و گازی انجام می دهیم و افزایش ظرفیت پالایشگاه ها و محصولات پتروشیمی ان شاءالله تا پایان امسال و اوایل سال آتی رشد گروه نفت و گاز صعودی خواهد بود.

فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها