ریزش قیمت ساینا در بازار آزاد | این خودروی پرفروش ۲۰ میلیون تومان ارزان شد

کد خبر: 1259198

ساینا با کاهش قیمت خودرو امروز همراه شد. بررسی قیمت محصولات سایپا نشان می‌دهد که قیمت همه مدل‌های ساینا (جدول زیر) نسبت به روز گذشته کاهش پیدا کرده است و رکود بر معاملات خریدوفروش ساینا همچنان حاکم است.

ریزش قیمت ساینا در بازار آزاد | این خودروی پرفروش ۲۰ میلیون تومان ارزان شد

 ساینا با کاهش قیمت خودرو امروز همراه شد. بررسی قیمت محصولات سایپا نشان می‌دهد که قیمت همه مدل‌های ساینا (جدول زیر) نسبت به روز گذشته کاهش پیدا کرده است و رکود بر معاملات خریدوفروش ساینا همچنان حاکم است. ساینا یکی از خودروهایی بود که در سامانه یکپارچه خودرو عرضه شد و با افزایش عرضه در بازار کاهش قیمت از اول سال را ثبت کرده است. بر اساس جدیدترین قیمت ساینا صفر در بازار آزاد، قیمت ساینا EX به ۳۳۳ میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ۲ میلیون تومان ارزان شده است. همچنین قیمت ساینا گازسوز صفر مدل ۱۴۰۲ نیز با ریزش ۲ میلیونی به ۳۷۰ میلیون تومان رسیده است. این خودروی پرفروش نسبت به اول سال ۲۰ میلیون تومان کاهش قیمت را ثبت کرده است. قیمت ساینا S دنده ای بنزینی نیز امروز ۳۴۸ میلیون شده است که نسبت به تیر ۱۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت ساینا در بازار

برند مدل(سال ساخت) کارکرد (کیلومتر) قیمت (تومان)

 
 
ساینا دنده‌ای EX ۱۴۰۱| سایپا صفر 2 ۳۳۳,۰۰۰,۰۰۰
ساینا S دنده ای بنزینی ۱۴۰۲| سایپا صفر2 ۳۴۸,۰۰۰,۰۰۰
ساینا S اتوماتیک ۱۴۰۲| سایپا صفر 2 ۴۲۸,۰۰۰,۰۰۰
ساینا S دنده ای گازسوز ۱۴۰۲| سایپا صفر 2 ۳۷۰,۰۰۰,۰۰۰
ساینا S دنده ای بنزینی DA ۱۴۰۲| سایپا صفر 2 ۳۵۳,۰۰۰,۰۰۰
منبع: باما 

قیمت ساینا کارخانه آبان 1402

برند مدل(سال ساخت) کارکرد (کیلومتر) قیمت (تومان)

 
 

ساینا S دنده ای گازسوز

۱۴۰۲| سایپا صفر ۲۸۳,۱۶۲,۰۰۰
ساینا S دنده ای بنزینی استاندارد ۸۵ گانه - سایپا ۱۴۰۲| سایپا صفر ۳۳۰,۴۹۰,۰۰۰
ساینا S اتوماتیک ۱۴۰۲| سایپا صفر  ۳۳۰,۹۶۶,۰۰۰
ساینا S دنده ای بنزینی DA ۱۴۰۲| سایپا صفر ۳۲۳,۷۵۷,۰۰۰

قیمت کارخانه محصولات سایپا نشان می دهد که قیمت ساینا گازسوز صفر مدل ۱۴۰۲ حوالی ۲۸۳ میلیون تومان است. همچنین قیمت ساینا اتوماتیک ۱۴۰۲ در کارخانه سایپا ۳۳۰ میلیون تومان اعلام شده است.

ساینا خودرویی است که مراحل طراحی آن توسط سایپا صورت گرفته‌است و از موتور ام۱۵ و استاندارد یورو۴ و یورو۵ برخوردار است. شرکت سایپا تاکنون ۵ تیپ ساینا از جمله ساینا اتوماتیک، ساینا اس، ساینا ئی‌ایکس، ساینا اس‌ایکس و ساینا لوکس اتوماتیک تولید کرده‌است. این خودروی ۱۵۰۰ سی‌سی دارای امکاناتی همچون کیسه هوای راننده و سرنشین جلو، ترمز ای‌بی‌اس، سامانه توزیع الکترونیک نیروی ترمز (EBD)، سامانه ترمز کمکی (BA)، سامانه ضدسرقت، چراغ مه‌شکن جلو و عقب، چهار شیشه برقی، سنسور عقب، رینگ آلومینیومی (مدل ۹۸ به بالا به صورت سفارشی)، سامانه تهویه مطبوع دیجیتال و سنسور دماسنج است. تولید ساینا معمولی در آبان ۱۴۰۱ به دلیل نداشتن استاندارد جهانی متوقف شد و اکنون فقط مدل اس آن تولید می‌شود./اقتصادآنلاین

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها