کشف ۵۰۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در خلیج فارس | دستگیری ۱۶ متهم

کد خبر: 1260034

فرمانده مرزبانی هرمزگان:مرزبانان اطلاعات استان و پایگاهای دریابانی قشم، بندرعباس و میناب در قالب طرح ضربتی شهید «پَرکاس» و پس از کسب خبری مبنی بر فعالیت قاچاقچیان سوخت در حوزه استحفاظی به وسیله شناورها و مشک پلاستیکی، بلافاصله برای بررسی موضوع، به محل اعزام شدند.

کشف ۵۰۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در خلیج فارس | دستگیری ۱۶ متهم

 فرمانده مرزبانی هرمزگان از توقیف ۲ فروند لنج و ۲ فروند قایق و کشف یک عدد مشک ماری‌شکل و ۵۰۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در آب‌های خلیج فارس خبر داد.

 سردار ‌بهادر اسماعیلی‌ اظهار داشت: مرزبانان اطلاعات استان و پایگاهای دریابانی قشم، بندرعباس و میناب در قالب طرح ضربتی شهید "پَرکاس" و پس از کسب خبری مبنی بر فعالیت قاچاقچیان سوخت در حوزه استحفاظی به‌وسیله شناورها و مشک پلاستیکی، بلافاصله برای بررسی موضوع، به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: مرزبانان پس از بررسی مناطق، موفق  به توقیف 2 فروند موتور لنج و 2 فروندقایق فعال در امر قاچاق سوخت و کشف یک عدد محفظه پلاستیکی معروف به مشک ماری شدند.

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان در پایان با اشاره به این مطلب که در مجموع مقدار تقریبی 500 هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل به ارزش  201 میلیارد و 500 میلیون ریال در این عملیات ها کشف شد، اظهار داشت: در این ماموریت تعداد 16 متهم دستگیر شدند.

وی ادامه داد: در مجموع مقدار تقریبی 500 هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل به‌ارزش 201 میلیارد و 500 میلیون ریال کشف شد و 16 متهم دستگیر شدند./ تسنیم

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها