فوری؛ خبر خوش برای بازنشستگان | واریز حقوق آذرماه بازنشستگان آغاز شد

کد خبر: 1263133

از ساعتی پیش پرداخت حقوق آذرماه بازنشستگان، وظیفه بگیران و مستمری بگیران نیروهای مسلح از طریق بانک های عامل سپه آغاز شده است. همچین پرداخت حقوق آذرماه بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق بازنشستگی کشوری با ارسال پیامک از سوی بانک صادرات در تهران و برخی از استان‌های کشور آغاز شده و این روند تا پایان امشب ادامه دارد. بیش از یک میلیون و ۷۰۰ هزار بازنشسته و وظیفه بگیر تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری هستند.

فوری؛  خبر خوش برای بازنشستگان | واریز حقوق آذرماه بازنشستگان آغاز شد

از ساعتی پیش پرداخت حقوق آذرماه بازنشستگان، وظیفه بگیران و مستمری بگیران نیروهای مسلح از طریق بانک های عامل  سپه آغاز شده است. همچین پرداخت حقوق  آذرماه بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق بازنشستگی کشوری با ارسال پیامک از سوی بانک صادرات در تهران و برخی از استان‌های کشور آغاز شده و این روند تا پایان امشب ادامه دارد. بیش از یک میلیون و ۷۰۰ هزار بازنشسته و وظیفه بگیر تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری هستند.

سخنگوی اقتصادی دولت ساعاتی پیش درباره افزایش حقوق بازنشستگان گفت: با توجه به تدبیر همه جانبه امسال برای کاهش و کنترل نرخ تورم، اصرار رئیس‌جمهور این است که در سال آینده حتما نباید در خلاف این جهت حرکتی کنیم که منجر به احیای موج‌های تورمی شود. در جلسه فوق‌العاده هیئت دولت مصوب شد در مقابل افزایش یک درصد مالیات بر ارزش افزوده با میزان افزایش مستمری بازنشستگان دولت موافقت کرد.اقتصادآنلاین

873830

 

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها