واریزی یارانه یلدایی 2 میلیون تومانی برای این خانوارها | واریزی یارانه معیشتی امشب

کد خبر: 1263483

پویش سراسری "یلدای مهربانی" در سراسر شهرها و روستاهای استان تهران به همت نواحی مقاومت بسیج، خیرین و دستگاه‌های متولی برگزار شد.

واریزی یارانه یلدایی 2 میلیون تومانی برای این خانوارها | واریزی یارانه معیشتی امشب

در آستانه شب یلدا پویش "یلدای مهربانی" با کمک خیرین، دستگاه‌های متولی و سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران در شهرستان‌های استان تهران برگزار و بسته‌های کمک معیشتی ویژه شب یلدا به جامعه هدف دردهر منطقه اهدا شد.

*توزیع 2 هزار بسته یلدای مهدوی در بهارستان

سرهنگ صمد سلطانی در جمع خبرنگاران در رزمایش کمک‌‌های مومنانه یلدای مهدوی اظهار0داشت: سپاه بهارستان با مساعدت سازمان جهاد سازندگی سپاه استان تهران، شهرداری‌ها،0خیرین و بنیاد علوی به مناسبت شب یلدا در قالب یلدای مهدوی بسته‌های کمک‌ معشیتی فراهم کرد.

وی با اشاره به توزیع 2 هزار بسته معیستی در بین نیازمندان افزود: این بسته دارای برنج، حبوبات، گوشت مرغ، میوه و شیرینی است که ارزش هر بسته 1 میلیون تومان است تا کام نیازمندان را در شب یلدا شیرین کند.

فرمانده سپاه بهارستان با تأکید بر استفاده از ظرفیت‌های بالقوه شهرستان تصریح کرد: بسته‌های معیشیتی شب گذشته به دست نیازمندانی که توسط سپاه شناسایی شده‌اند خواهد رسید.

سلطانی در پایان خاطرنشان کرد: 14 پایگاه بسیج در بهارستان مسئولیت توزیع بسته‌های معشیتی یلدای مهدوی را بر عهده گرفته‌اند.

* اهدای بسته‌های 2 میلیون تومانی به نیازمندان در شب یلدا

امام جمعه رباط‌کریم با اشاره به توزیع بیش از 2 هزار بسته حمایتی، معیشتی به مناسبت شب یلدا در میان خانواده‌های کم بضاعت این شهرستان گفت: مؤسسات خیریه، مساجد، خیرین و بسیج در این برنامه خیرخواهانه حضور فعال و ارزشمندی داشتند.

حجت الاسلام والمسلمین حسن ترابی با بیان اینکه ارزش ریالی این بسته ها حدود 20 میلیون ریال است افزود: مردم در این شب های عزیر نیازمندان را فراموش نکنند.

وی خاطرنشان کرد: از همه عزیزانی که لبخند را با کمک‌های مومنانه بر لب کودکان و افراد نیازمند می‌نشانند تقدیر می‌کنیم.

* توزیع 500 بسته معیشتی در روستای امین آباد

امیر آسیایی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم در ری، با اشاره به برگزاری پویش "یلدای مهربانی" در روستا اظهار داشت: به همت دهیاری امین آباد، شورای روستا، ناحیه مقاومت بسیج شیخ صدوق (ره) و خیرین روستای امین آباد در آستانه شب یلدا بسته‌های کمک معیشتی تهیه و در بین جامعه هدف توزیع شد.

رئیس شورای اسلامی روستای امین آباد در ادامه گفت: این بسته‌ها به ارزش تقریبی 1 میلیون تومان و حاوی اقلام اساسی و خوراکی‌های یلدایی است که پیش از یلدا در اختیار خانوارها قرار گرفته است.

آسیایی در پایان خاطرنشان کرد: این اقلام در دو مرحله و به تعداد تقریبی 500 بسته توزیع شد و تلاش می‌کنیم با استفاده از ظرفیت‌های خیرین منطقه این کمک‌های ادامه دار باشد.

* توزیع 1800 بسته یلدای مهدوی در پرند

سرهنگ مرتضی پیله ور جانشین فرمانده سپاه حضرت حیدر کرار (ع) پرند در حاشیه برگزاری رزمایش کمک مومنانه اظهار داشت: یلدای مهدوی را بهانه‌ای کرده‌ایم تا ضمن پاسداشت آداب و آئین‌ها با انجام فعالیت های خیرخواهانه، نیازمندان را در طولانی‌ترین شب سال خوشحال کنیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بسته‌های حمایتی شامل برنج، میوه و خوشکبار و شکلات و شیرینی است که بین افراد نیازمند در شهر پرند توزیع شد./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها