اجاره نشین ها حتما بخوانند | با ۳۰۰ میلیون کجای تهران می‌توان خانه رهن کرد؟

کد خبر: 1263687

بازار اجاره هم همانند خرید و فروش در رکود نسبی به سر می برد و غالب اجاره نشین ها، جابجایی های خود را حداکثر تا مهر و آبان انجام می دهند و فاصله آذر تا اسفندماه، این بازار تقریبا کم رونق است؛ به همین دلیل اجاره خانه در این ماهها به دلیل تقاضای کمتر، تقریبا مناسب تر است.

اجاره نشین ها حتما بخوانند | با ۳۰۰ میلیون کجای تهران می‌توان خانه رهن کرد؟

بازار مسکن فعلا در رکود به سر می برد؛ هر چند در برخی از مقاطع زمانی در نیمه دوم سال، به یکباره و متاثر از برخی عوامل هیجانی، بازار تکانی هم می خورد؛ اما اکنون چند ماهی است که این رکود حاکم شده و خرید و فروش ها کم است و بخش اعظمی از اجاره نشین ها هم تقریبا جابجا شده اند.

قیمت رهن و اجاره مسکن چند سالی است که دیگر به روال سابق بسته به منطقه بندی ها و شمال و جنوب شهر عمل نمی کند بلکه هر منطقه، متقاضیان خود را دارد و یک خیابان در یک منطقه جنوب شهر، ممکن است رهن و اجاره ای برابر با برخی از مناطق شمالی و خوش نشین شهر داشته باشد.

بررسی های میدانی خبرنگار اقتصاد آنلاین نشان می دهد که برای اجاره یک واحد ۴۹ متری در سلسبیل، باید حداقل ۳۰۰ میلیون تومان پول بابت رهن پرداخت کرد.

واحد دیگر با متراژ ۳۵ متر که یک خوابه است و ۲۱ سال از ساخت آن گذشته شده است را در سلامت با ودیعه ۳۰۰ میلیون تومان کرایه کنید.

همچنین واحد دیگر ۲۲ ساله با متراژ ۴۵ متر که دارای ۱اتاق خواب،انباری است در جوادیه این واحد را با رهن کامل ۳۰۰ میلیون تومان می‌توانید کرایه کنید.

اگر واحد ۵۰ متری مد نظر دارید، باز واحدی دیگری که ۱۷ ساله است و یک اتاق خواب دارد باید ۳۰۰ میلیون تومان برای این واحد در افسریه پرداخت کنید.

اگر واحد ۴۰ متری می‌خواهید باز واحدی که ۱ اتاق خواب دارد را می‌توانید با رهن کامل ۳۰۰ میلیون تومان در استاد معین برای اجاره آگهی شده است.

برای راحتی شما جدولی را تهیه کرده ایم تا بدانید برای رهن کامل خانه ۳۰۰ میلیونی در مناطق مختلف تهران و با امکانات متفاوت دقیقا به چه بودجه ای برای رهن نیازمند هستید.

با توجه به سال ساخت،منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور،پارکینگ و انباری قیمت ها متغیر است.

با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره هزینه رهن کامل خانه ۳۰۰ میلیونی در مناطق مختلف تهران به دست می آورید./ خبر آنلاین

قیمت رهن

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها