قیمت جارو برقی پاناسونیک و فیلیپس در بازار

کد خبر: 1263758

در این مطلب به بررسی قیمت انواع جارو برقی می پردازیم.

قیمت جارو برقی پاناسونیک و  فیلیپس در بازار

فیلیپس (Philips) یکی از بزرگترین شرکت‌های تولید کننده لوازم الکتریکی است و با ترکیب نوآوری و خلاقیت، محصولات با کیفیت زیادی (از جمله محصولات خانگی) را تولید و روانه بازار کرده است.

این شرکت هلندی حجم زیادی از جاروبرقی‌های با کیفیت و درجه یک را در دسته‌های مختلف جاروبرقی (از جمله جاروبرقی بی‌سیم و پاکتی) تولید می‌کند.

پاناسونیک (Panasonic) از آن دسته شرکت‌هایی است که دامنه فعالیت گسترده‌ایی دارد و در زمینه‌های مختلفی فعالیت می‌کند. این شرکت ژاپنی در زمینه ساخت لوازم خانگی الکترونیک موفقیت‌های زیادی کسب کرده است.

پاناسونیک از موتورهای بسیار قدرتمندی در جاروبرقی‌های خود استفاده می‌کند و سطح کیفی آنها را به بالاترین حد ممکن می‌رساند. «توان مکش بالا» دیگر ویژگی جاروبرقی پاناسونیک است.

۲ جاروبرقی با کیفیت و پرفروش فیلیپس

 جاروبرقی فیلیپس مدل جاروبرقی FC۹۱۷۶ - جاروبرقی فیلیپس مدل FC۹۱۷۰  هستند.

۲ جاروبرقی قدرتمند و پرفروش پاناسونیک

 جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG۷۱۳ - جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG۷۱۵  هستند.

در بازار لوازم خانگی قیمت جاروبرقی پاناسونیک مبلغ ۱۰ میلیون و ۱۶۵ هزار تومان است این درحالیست فیلیپس مبلغ ۱۲ میلیون ۹۰۰ هزار تومان است.

قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت‌ها در بازار ممکن است با نرخ امروز بازار متفاوت باشد.

جهت اطلاع از جدیدترین قیمت لوازم خانگی و آگاهی از نرخ‌ها در بازار لوازم خانگی ایرانی و خارجی روزانه به سرویس "لوازم خانگی " در پایگاه خبری اقتصادآنلاین مراجعه نمایید.
 
قیمت انواع جارو برقی برند مدل قیمت / تومان
 
فیلیپس FC۸۲۹۴
۶,۵۵۰,۰۰۰
 FC۹۱۷۴/۰۱
۱۰,۳۵۰,۰۰۰
 FC۹۱۷۶
۱۲,۹۰۰,۰۰۰
پاناسونیک MC-CJ۹۱۷
۱۴,۱۹۶,۰۰۰
 MC-CG۷۱۵
۷,۴۳۵,۱۰۰
 MC-CJ۹۱۵
۱۰,۱۶۵,۰۰۰
 
اقتصادآنلاین
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها