قیمت آپارتمان‌های ۷۰ متری تهران در مناطق مختلف تهران

کد خبر: 1265933

در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان‌های ۷۰ متری تهران خواهیم‌ پرداخت.

قیمت آپارتمان‌های ۷۰ متری تهران در مناطق مختلف تهران

به دلیل افزایش و نوسانات قیمت در ماه‌های گذشته شهروندان یه دنبال خانه‌هایی با متراژ های پایین‌تر و کوچک‌تر هستند. در این گزارش خانه‌های ۷۰ متری سطح تهران را مورد بررسی قرار داده‌ایم.

واحد آپارتمانی نوساز در محدوده قیطریه تهران با متراژ ۷۰ متر و ۱ اتاق خواب، در روز های گذشته با قیمتی معادل ۱۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان معامله شده است.

همچنین برای خرید یک واحد ۱۶ ساله در محدوده قلهک با توجه به متراژ ۷۳ متری و ۱ خوابه بودن این واحد به سرمایه‌ای بالغ‌بر ۸ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان احتیاج دارید.

واحد آپارتمان دیگری را در منطقه پونک با زیربنای ۷۵ متری و ۲ اتاق خواب درحالی که ۱۵ سال از ساخت آن گذشته باشد را با بودجه‌ای بالغ‌بر ۷ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان خریداری کنید.

همچنین آپارتمان دیگری را در منطقه ستارخان با متراژ ۷۵ متر و سنی معادل ۵ سال و ۲ اتاق خواب را نیز با بودجه‌ای بالغ‌بر ۷ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان میتوانید خریداری کنید.

واحد آپارتمان دیگری در منطقه سلسبیل با متراژ ۷۰ متر و ۲ اتاق خواب با سنی معادل ۶ سال در روز های گذشته معادل ۴ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

و اگر سرمایه‌ای معادل ۴ میلیارد تومان در اختیار دارید میتوانید آپارتمانی ۸ ساله در محدوده جنت‌آباد جنوبی را خریداری کنید.

و اگر واحدی با قیمت مناسب‌تر میخواهید میتوانید آپارتمانی ۲۲ ساله در منطقه تهرانپارس‌شرقی را با زیربنایی معادل ۷۰ متر و ۲ اتاق خواب را با بودجه ۳ میلیارد تومانی خریداری کنید.

876285

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود./اقتصادآنلاین

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  Markets

  نیازمندیها

  تازه های سایت

  سایر رسانه ها

   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد