قیمت آپارتمان‌های ۷۰ متری تهران در مناطق مختلف تهران

کد خبر: 1265933

در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان‌های ۷۰ متری تهران خواهیم‌ پرداخت.

قیمت آپارتمان‌های ۷۰ متری تهران در مناطق مختلف تهران

به دلیل افزایش و نوسانات قیمت در ماه‌های گذشته شهروندان یه دنبال خانه‌هایی با متراژ های پایین‌تر و کوچک‌تر هستند. در این گزارش خانه‌های ۷۰ متری سطح تهران را مورد بررسی قرار داده‌ایم.

واحد آپارتمانی نوساز در محدوده قیطریه تهران با متراژ ۷۰ متر و ۱ اتاق خواب، در روز های گذشته با قیمتی معادل ۱۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان معامله شده است.

همچنین برای خرید یک واحد ۱۶ ساله در محدوده قلهک با توجه به متراژ ۷۳ متری و ۱ خوابه بودن این واحد به سرمایه‌ای بالغ‌بر ۸ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان احتیاج دارید.

واحد آپارتمان دیگری را در منطقه پونک با زیربنای ۷۵ متری و ۲ اتاق خواب درحالی که ۱۵ سال از ساخت آن گذشته باشد را با بودجه‌ای بالغ‌بر ۷ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان خریداری کنید.

همچنین آپارتمان دیگری را در منطقه ستارخان با متراژ ۷۵ متر و سنی معادل ۵ سال و ۲ اتاق خواب را نیز با بودجه‌ای بالغ‌بر ۷ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان میتوانید خریداری کنید.

واحد آپارتمان دیگری در منطقه سلسبیل با متراژ ۷۰ متر و ۲ اتاق خواب با سنی معادل ۶ سال در روز های گذشته معادل ۴ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

و اگر سرمایه‌ای معادل ۴ میلیارد تومان در اختیار دارید میتوانید آپارتمانی ۸ ساله در محدوده جنت‌آباد جنوبی را خریداری کنید.

و اگر واحدی با قیمت مناسب‌تر میخواهید میتوانید آپارتمانی ۲۲ ساله در منطقه تهرانپارس‌شرقی را با زیربنایی معادل ۷۰ متر و ۲ اتاق خواب را با بودجه ۳ میلیارد تومانی خریداری کنید.

876285

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود./اقتصادآنلاین

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها