ه دنبال خانه‌هایی ارزان قیمت هستید | آپارتمان‌های ۲ میلیاردی تهران

کد خبر: 1265948

در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان‌های ۲ میلیاردی تهران خواهیم‌ پرداخت.

ه دنبال خانه‌هایی ارزان قیمت هستید | آپارتمان‌های ۲ میلیاردی تهران

عده‌ای از شهروندان با بودجه‌ای نسبتا کم قصد سرمایه‌گذاری در تهران را دارند و به دنبال خانه‌هایی ارزان قیمت و با موقعیت مکانی نسبتا بهتر از سایر خانه‌ها میگردند، در این گزارش ما به بررسی خانه ها و واحد های ۲ میلیاردی تهران پرداخته‌ایم تا شما را در این مسیر راهنمایی کنیم.

واحد آپارتمانی در محدوده جیحون با متراژ ۴۶ متر و ۱ اتاق خواب درحالی که ۲۶ سال از ساخت این واحد گذشته است قیمتی معادل ۲ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان دارد.

همچنین واحد آپارتمان دیگری در همین منطقه سنی معادل ۲۱ سال و زیربنایی حدود ۴۸ متر با توجه به اینکه این واحد تک‌خوابه باشد، ارزشی معادل ۱ میلیارد و ۹۷۰ میلیون تومان دارد.

واحد آپارتمان‌ دیگری در منطقه جوادیه با متراژ ۴۵ متر و ۱ اتاق خواب با سنی حدود ۵ سال در روز های گذشته با قیمتی معادل ۲ میلیارد تومان در بنگاه های کشور معامله شده است.

همچنین آپارتمان ۱۰ ساله دیگری در منطقه مولوی تهران‌ با متراژ ۵۱ متر و ۲ اتاق خواب، در روز های گذشته معادل ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

همچنین برای خرید واحد آپارتمان ۲ خوابه دیگری در محدوده افسریه با متراژ ۶۷ متر و سنی حدود ۸ سال به بودجه‌ای بالغ‌بر ۲ میلیارد تومان احتیاج دارید.

قیمت آپارتمان‌

واحد آپارتمان دیگری در منطقه سلسبیل با توجه به عمر ۱۸ ساله این سازه و متراژ ۳۶ متری و تک خوابه بودن این واحد، درروز های گذشته معادل ۱ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

همچنین با سرمایه ۲ میلیارد تومان شما میتوانید واحد آپارتمان ۴۱ متری درمحدوده امیریه درحالی که ۱۹ سال از ساخت این واحد گذشته باشد و ۱ اتاق خواب نیز داشته باشد را خریداری کنید

آپارتمان‌های ۲ میلیاردی تهران

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  Markets

  نیازمندیها

  تازه های سایت

  سایر رسانه ها

   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد