افزایش قیمت ها در بازار طلا و سکه | سکه و طلای ۱۸ عیار چقدر بالا رفت؟

کد خبر: 1266055

امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲میلیون و ۵۴۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۳۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است.

افزایش قیمت ها در بازار طلا و سکه | سکه و طلای ۱۸ عیار چقدر بالا رفت؟

هم‌اکنون در بازار آزاد، قیمت طلای 18عیار هر گرم 2 میلیون و 540 هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم 26 میلیون و 900 هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز 30 میلیون و 200 هزار تومان است.
 در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی 16 میلیون و 250 هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی 10 میلیون و 850 هزار تومان و سکه یک‌گرمی 5 میلیون و 800 هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلی، 11 میلیون و 5 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی 2061 دلار است.

در معاملات امروز (چهارشنبه 13دی 1402) مرکز مبادله ارز و طلای ایران، هر اسکناس دلار آمریکا با کاهش جزئی نسبت به روز کاری قبل به 42 هزار و 930 تومان و نرخ حواله دلار نیز با افزایش نسبت به دیروز 39 هزار و 269 تومان رسیده است.

قیمت هر اسکناس یورو در مرکز مبادله ایران نیز با کاهش نسبت به روز کاری قبل به 47 هزار و 40 تومان و نرخ حواله یورو نیز به 43 هزار و 28  تومان رسیده است.

از سوی دیگر، اسکناس درهم امارات نیز با کاهش قیمت نسبت به روز کاری گذشته 11 هزار و 689 تومان ارزش‌گذاری شده و نرخ حواله درهم نیز با افزایش نسبت به دیروز 10 هزار و 693 تومان است./تسنیم

افزایش قیمت ها در بازار طلا و سکه

قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم ۲ و ۵۴۳ هزار تومان و قیمت سکه طرح جدید ۳۰ میلیون و ۵۰ هزار تومان اعلام شد.

امروز چهارشنبه ۱۳دی تا لحظه تنظیم این خبر بر اساس نرخ اعلامی اتحادیه صنف فروشندگان و سازندگان طلا، جواهر، نقره و سکه تهران، قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم ۲ میلیون و ۵۴۳ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۲۶ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۳۰ میلیون و ۵۰ هزار تومان است.

قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۱۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی ۱۰ میلیون و ۹۰۰ هزار و سکه یک‌ گرمی ۶ میلیون تومان تعیین شده است.

محصول نرخ (تومان)
سکه تمام طرح جدید ۳۰ میلیون و ۵۰ هزار
سکه تمام طرح قدیم ۲۶ میلیون و ۷۰۰ هزار
نیم سکه بهار آزادی ۱۶میلیون و ۲۰۰ هزار
ربع سکه بهار آزادی ۱۰ میلیون و ۹۰۰ هزار
سکه یک گرمی -۶ میلیون
طلای ۱۸ عیار ۲ میلیون و ۵۴۳ هزار
 
منبع: همشهری آنلاین
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها