پرونده بدهی مالیاتی برانکو بسته شد

کد خبر: 1267946

بدهی مالیاتی مربوط به سال‌های حضور برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس به طور کامل پرداخت و تسویه شد.


پرونده بدهی مالیاتی برانکو بسته شد

بدهی مالیاتی مربوط به سال‌های حضور برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس به طور کامل پرداخت و تسویه شد.

هوشنگ پناهی، معاون مالی، اداری و پشتیبانی  باشگاه پرسپولیس که امروز به همراه رضا چلنگر برای بستن پرونده مالیاتی برانکو در سازمان امور مالیاتی حاضر شده بود، در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: باشگاه نسبت به پرداخت جرایم غیر قابل بخشش مربوط به مالیات آقای برانکو ایوانکوویچ که از سوی باشگاه تعهد شده بود، اقدام کرد و تنها جرایم قابل بخشش باقی مانده بود که طی رایزنی و هماهنگی آقای درویش با مسئولان سازمان امور مالیاتی، این‌ مورد نیز برطرف و پرداخت شد.

او ادامه داد: با توجه به اسناد و نامه‌های ارسالی سازمان امور مالیاتی، بدهی‌های مالیاتی پرسپولیس مربوط به قرارداد با آقای برانکو مربوط به سال‌های ۱۳۹۴ تا ۱۳۹۷ می‌شد که نسبت به بخش اعظمی از آن در ادوار گذشته اقدام لازم صورت نگرفته بود.

پناهی اضافه کرد: برای سال ۱۳۹۴ از اصل مالیات، بدهی نبود ولی جرایم قابل بخشش باقی مانده بود که این بخش با پیگیری مدیرعامل باشگاه حل‌ شد.

وی‌گفت: بدهی مالیاتی مربوط به اصل و جرایم غیر قابل بخشودگی سال‌های ۱۳۹۶ و ۱۳۹۷ را قبل از این‌ پرداخت کرده بودیم. مبلغ بسیار کمی از سال ۱۳۹۶ مانده بود که آن هم انجام شد. همچنین تسویه کامل بدهی مالیاتی مربوط به اصل مالیات و جرایم غیر قابل بخشودگی سال ۱۳۹۵ را هم انجام داده‌ایم.

معاون باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: به این ترتیب، اصل مبالغ مالیاتی مربوط به سال‌های ۹۴ تا ۹۷ و جرایم سال‌های ۹۵ ،۹۶ و ۹۷ نیز پرداخت شده و برای این سال‌ها تسویه کامل صورت گرفت و پرونده مالیاتی برانکو بسته شد.

او گفت: طبق‌ پیگیری آقای درویش، این‌ کار به سرانجام رسید تا تمام دلواپسی‌های احتمالی آقای برانکو برطرف شود. این بدهی از پنج سال قبل و طی دوران مدیریت‌های مختلف بر جای مانده بود و این احتمال داده می‌شد که این موضوع یکی از دل‌نگرانی‌های ایشان باشد و به همین خاطر رفع رجوع شد./ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها