وام فوری با ضمانت سهام عدالت | وام 200 و 300 میلیون تومانی با اقساط 4 میلیونی برای همه

کد خبر: 1269019

تمامی افرادی که در بانک سینا حساب قرض الحسنه جاری یا سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت ماه شمار دارند، می‌توانند برای طرح تسهیلاتی «نرگس» درخواست دهند. این وام با حداقل سود ارائه شده است.

وام فوری با ضمانت سهام عدالت | وام 200 و 300 میلیون تومانی با اقساط 4 میلیونی برای همه

تمامی افرادی که در بانک سینا حساب قرض الحسنه جاری یا سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت ماه شمار دارند، می‌توانند برای طرح تسهیلاتی «نرگس» درخواست دهند. این وام با حداقل سود ارائه شده است.

به نقل از رده، متقاضیان دریافت وام طرح نرگس، باید گذشته از داشتن حساب مورد نظر برای گرفتن این تسهیلات 300 میلیونی، حداقل به اندازه دو ماه یا حداکثر 12 ماه حساب ایجاد کنند. سقف این وام 300 میلیون تومان اعلام شده و سود آن نیز برحسب مدت زمان ماندگاری، بازپرداخت و ضریب برابری متغیر است، اما در کل از 10 درصد کمتر و از 20 درصد بیشتر نخواهد شد.

افرادی که به دریافت این تسهیلات تمایل دارند باید به بانک ضامن رسمی ارائه دهند و اعتبار شغلی مورد نظر این مجموعه را داشته باشند. امکان پرداخت اقساط این تسهیلات طی 60 ماه موجود است.

با توجه به شرایط ذکر شده و در نظر گرفتن حداقل نرخ سود برای این تسهیلات، میزان هر قسط 4 میلیون و 249 هزار و 409 تومان خواهد بود. کل سود تسهیلات 54 میلیون و 964 هزار و 537 تومان بوده و جمع رقم وام و سود آن نیز به 255 میلیون و 64 هزار و 537 تومان می‌رسد.

درباره دیگر امتیازات و شرایط دریافت وام 300 میلیونی بانک سینا بدانید

لازم به ذکر است که این تسهیلات برای تمامی افراد حقیقی تدارک دیده شده و افراد حقوقی امکان استفاده از این وام را ندارند. افراد حقیقی این امکان را دارند تا در هر مرحله از فرآیند دریافت وام، در صورت تمایل، امتیاز آن را به اقوام درجه یک اعم از پدر، مادر همسر، فرزندان، خواهر یا برادر خود انتقال دهند.

جزییات وام 200 میلیون تومانی «طرح گندم» برای کشاورزان

کشاورزان به منظور دریافت تسهیلات برای فعالیت خود کافی است به بانک کشاورزی مراجعه کرده و برای طرح «بسته گندم» این مجموعه درخواست بدهند. سقف وام این طرح تسهیلاتی 200 میلیون تومان اعلام شده است.

به گزارش کاماپرس، به نقل از رده، افرادی که واجد شرایط دریافت وام 200 میلیونی بسته گندم هستند، باید در یکی از شعب این مجموعه حساب بلندمدت، کوتاه مدت یا قرض الحسنه داشته باشند. باید حداقل سه ماه یا حداکثر 12 ماه از سپرده گذاری متقاضی گذشته باشد.

طی این مدت و در طول زمان بازپرداخت به اصل سپرده مشتریان پنج درصد سود تعلق می‌گیرد. حساب‌های بلندمدت یک ساله و سه ساله سود 20.5 تا 22.5 درصد دارد. ضمانت اصلی و کافی برای دریافت این تسهیلات، داشتن ضامن رسمی و اعتبار شغلی اعلام شده است. سود پرداختی برای این نوع تسهیلات 17 درصد بوده و سقف زمان بازپرداخت آن به 36 ماه می‌رسد.

با توجه به شرایط مذکور، میزان هر قسط این تسهیلات 7 میلیون و 130 هزار و 545 تومان اعلام شده است. کل سود وام 56 میلیون و 699 هزار و 638 تومان می‌رسد و جمع رقم تسهیلات و سود آن 256 میلیون و 799 هزار و 638 تومان خواهد بود.

بانک کشاورزی طرح تسهیلاتی بسته گندم را به چه منظور ارائه داده است؟

بانک کشاورزی به منظور توسعه و شکوفایی حوزه کشاورزی و ایجاد امنیت غذایی، همواره از کشاورزان حمایت به عمل آورده و تلاش داشته تا گامی موثر در تامین نیازهای این بخش و رشد تولید و اشتغال بخش کشاورزی بردارد. به همین دلیل این بانک طرح تسهیلاتی بسته گندم را ارائه داده تا فعالان حوزه کشاورزی و گندم کاران به خوبی فعالیت خود را ادامه بدهند./کاماپرس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها