پیش فروش وانت ژاپنی زیر 500 میلیون از امروز | مشتریان وانت مزدا این فرصت را از دست ندهید

کد خبر: 1269651

شرکت خودروسازی شناخته شده ایران از امروز شنبه 30 دی ماه 1402 پیش فروش تنها وانت ژاپنی تولید و مونتاژ شده در ایران را با قیمت زیر 500 میلیون تومان آغاز می کند.

پیش فروش وانت ژاپنی زیر 500 میلیون از امروز | مشتریان وانت مزدا این فرصت را از دست ندهید

 شرکت خودروسازی شناخته شده ایران از امروز پیش فروش تنها وانت ژاپنی تولید و مونتاژ شده در ایران را با قیمت زیر 500 میلیون تومان آغاز می کند.

وانت هایی که توسط بهمن موتور  به بازار عرضه می شود با برند کارا به فروش می رسد ولی تقریبا هیچکس این وانت ها را به این نام نمی خواند. چرا که وانت های کارا همان وانت مزداهایی است که سال ها قبل توسط شرکت ژاپنی مزدا تولید می شده و در ایران نیز به نام وانت مزدا شناخته می شود.

متقاضیان می‌توانند برای انجام فرآیند خرید از ساعت 10 صبح امروز شنبه مورخ 30 دی ماه تا ساعت 24 روز چهارشنبه 4 بهمن 1402 از طریق عاملیت‌ها مندرج در سایت گروه بهمن اقدام کنند. وانت های عرضه شده در این طرح فعلا قابل تحویل نیست و موعد تحویل آنها هفته سوم اسفند اعلام شده است.

در این نوبت فروش قیمت وانت کارا تک کابین تیپ 4، حدود 482 میلیون تومان است. به این ترتیب طرفداران و متقاضیان این وانت با پرداخت رقمی زیر 500 میلیون تومان می توانند این خودرو را خریداری کنند.  قیمت وانت کاپرا2 هم در این طرح حدود 963 میلیون تومان و ون باری اینرودز حدود 794 میلیون تومان اعلام شده است.

سود انصراف از خرید در این طرح 17.5 درصد سالانه است و اگر این وانت ها در موعد تحویل به خریداران تحویل نشود ماهانه 2.5 درصد خواهد بود./ تین نیوز

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها