از این بانک وام میلیاردی بگیرید | وام 3 میلیارد و 200 میلیون تومانی با شرایط ویژه + مبلغ اقساط

کد خبر: 1269732

آن دسته از مشتریان بانک ملت که پایانه فروش متصل به شرکت به پرداخت ملت را دارند، امکان درخواست برای وام 3 میلیارد و 200 میلیونی «طرح پذیرندگان» این مجموعه را خواهند داشت. این وام برحسب رتبه اعتباری مشتریان تعلق می‌گیرد.

از این بانک وام میلیاردی بگیرید | وام 3 میلیارد و 200 میلیون تومانی با شرایط ویژه + مبلغ اقساط

آن دسته از مشتریان بانک ملت که پایانه فروش متصل به شرکت به پرداخت ملت را دارند، امکان درخواست برای وام 3 میلیارد و 200 میلیونی «طرح پذیرندگان» این مجموعه را خواهند داشت. این وام برحسب رتبه اعتباری مشتریان تعلق می‌گیرد.

به نقل از رده، طرح پذیرندگان بانک ملت با هدف توسعه و حمایت از کسب و کارهای مشتریان تدارک دیده شده است. تمامی مشتریان حقیقی و حقوقی بانک ملت که به پایانه‌های فروش شرکت به پرداخت ملت متصل هستند، امکان درخواست این تسهیلات را دارند.

افراد باید قبل از تکمیل فرم درخواست وام، حساب جاری داشته و میانگین سپرده سه ماهه ایجاد کرده باشند. افرادی که خواهان این وام هستند باید پروانه کسب و سند ملکی داشته باشند تا وام به آن‌ها تعلق گیرد. سود این تسهیلات حداکثر 18 درصد است اما در کل میزان آن برحسب رتبه اعتباری تعیین می‌شود. حداکثر مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات 48 ماه اعلام شده است.

در صورتی که بانک حداکثر مبلغ وام با بالاترین نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت اعطا کند، میزان هر قسط 93 میلیون و 999 هزار و 999 تومان خواهد بود. کل سود تسهیلات به 1 میلیارد و 311 میلیون و 999 هزار و 940 تومان می‌رسد. جمع رقم وام و سود آن نیز 4 میلیارد و 520 میلیون و 479 هزار و 940 تومان خواهد بود.

درباره بانک ملت بدانید

بانک ملت از سال 1358 فعالیت خود را آغاز کرد و هم اکنون یکی از بزرگ‌ترین و فعالیت‌ترین بانک‌های خصوصی کشور محسوب می‌شود. این مجموعه هم اکنون در قالب انواع سپرده‌ها و خدمات، تسهیلات و تعهدات ریالی، سپرده‌ها و خدمات و تسهیلات ارزی به مشتریان خدمت رسانی می‌کند.

این مجموعه تاکنون توانسته تندیس زرین بانک محبوب ایران سال 1396، عنوان سومین شرکت برتر ایران در رتبه بندی سال 1395 سازمان مدیریت صنعتی ایران و … را به دست آورد./کاماپرس

وعده افزایش تسهیلات در سال آینده

درپی تأکید رییس‌جمهور بر پرداخت تسهیلات، وزیر اقتصاد از افزایش سرمایه بانک‌های دولتی در ماه‌های آینده خبر داد و اعلام کرد که توان و قدرت اعتباردهی بانک‌ها افزایش می‌یابد؛ لذا توان تسهیلات‌دادن و رفع نیاز تولیدکنندگان و مردم در سال آینده در وضعیت بهتری قرار می‌گیرد.

به گزارش ایسنا، سیدابراهیم رئیسی -رئیس‌جمهور- چندی پیش در شصت‌وسومین اجلاس سالانه مجمع عمومی و فوق‌العاده بانک مرکزی، با تأکید بر اینکه ترازنامه‌های بانکی در امر نظارت بر عملکرد بانک‌ها ابزاری لازم اما ناکافی است، بانک مرکزی را مکلف کرد میزان اثربخشی امهال تسهیلات بانکی از سوی بانک‌ها در تولید را بررسی و در صورت عدم تحقق اهداف مورد نظر نسبت به تجدید نظر در این زمینه اقدام کند.

در عین حال «تسریع در پرداخت تسهیلات ازدواج، مسکن و اشتغال و کاهش مدت زمان انتظار متقاضیان به‌ویژه متقاضیان وام ازدواج به‌عنوان اولویت‌های محوری و اصلی دولت» و «لزوم سیاستگذاری در جهت خارج کردن سرمایه‌های منجد بانک‌ها و تزریق آن به بخش تولید» از محورهای مهم سخنان رئیس جمهور در شصت و سومین اجلاسیه سالانه مجمع عمومی و فوق‌العاده بانک مرکزی بود.

همان زمان محمدرضا فرزین -رئیس کل بانک مرکزی- نیز در خصوص پرداخت تسهیلات ازدواج و فرزندآوری که مورد تأکید ریاست جمهوری است، گفت: در حالی‌که پرداخت ۱۱۲ همت تا هفتم دی ماه ۱۴۰۲ تسهیلات ازدواج مصوب شده بود تا این تاریخ بیش از حدود ۱۲۹ همت تسهیلات ازدواج پرداخت شده که حاکی از تحقق ۱۱۵ درصدی عملکرد توسط شبکه بانکی در سال ۱۴۰۲ است.

به گفته او همچنین تا هفتم دی ماه پرداخت ۳۸.۲ همت تسهیلات فرزندآوری مصوب شده بود و تا تاریخ اشاره شده بیش از ۳۵.۵ همت وام فرزندآوری به متقاضیان پرداخت شده است که تحقق ۹۳ درصدی تکالیف فوق را نشان می‌دهد.

سنگ‌اندازی بانک‌ها در ارائه تسهیلات باید رفع شود

در ادامه روند آسان کردن پرداخت تسهیلات، سید احسان خاندوزی -وزیر امور اقتصادی و دارایی- به‌تازگی درباره سنگ‌اندازی بانک‌ها در ارائه تسهیلات با وجود تأکید رئیس‌جمهور گفت: دستور آیت‌الله رئیسی در مجمع‌عمومی بانک مرکزی جدی است و تمهیدات بسیار خوبی در این زمینه از سوی بانک مرکزی ایران اندیشیده شده است.

به گفته او، سال گذشته افزایش کفایت سرمایه بانک‌ها ۹۸ هزار میلیارد تومان بود که در سال ۱۴۰۰، افزایش سرمایه بانک‌های تحت مدیریت دولت به ۴۳ هزار میلیارد تومان رسید. تا پایان اسفندماه این میزان به ۱۴۰ هزار میلیارد تومان می‌رسد که در مجموع بیش از ۲۷۰ هزار میلیارد تومان افزایش سرمایه بانک‌های تحت مدیریت دولت خواهد بود. در عین حال بانک مرکزی ۱۲۰ هزار مورد افزایش سهمیه پرداخت وام ازدواج را به شبکه بانکی کشور ابلاغ کرده و اکنون نیز بیش از ۱۰۰ هزار مورد افزایش ظرفیت پرداخت وام فرزندآوری از سوی بانک مرکزی ابلاغ شده است.

وزیر امور اقتصادی و دارایی خاطرنشان کرد: در دو سال‌ونیم اخیر تا پایان اسفندماه معادل کل سرمایه تا پیش‌ازاین دولت بانک‌های تحت مدیریت دولت، به سرمایه بانک‌های دولتی اضافه خواهیم کرد که توان و قدرت اعتباردهی بانک‌ها افزایش یابد تا بتوانیم برای ۱۴۰۳ و ۱۴۰۴ توان اعتباردهی و تسهیلات و رفع نیاز تولیدکنندگان و مردم را در وضعیت بهتری قرار گیرد.

به گزارش ایسنا، قانون تسهیل اعطاء تسهیلات بانکی، ۵ تیرماه ۱۳۸۶ در مجلس شورای اسلامی تصویب شده و در تاریخ ۱۳ تیر ۱۳۸۶ به تایید شورای نگهبان رسید که به موجب ماده ۵ ‌آن، دولت مکلف است با ایجاد و بکارگیری نهادهای جدید مالی از قبیل بانک جامع اطلاعات، رتبه‌بندی و اعتبارسنجی مشتریان، گروه‌های مشاور مالی و سرمایه‌گذاری غیردولتی، ساماندهی مطالبات معوق، موسسات تضمین اعتبار، زمینه تسهیل و تسریع اعطاء تسهیلات بانکی را فراهم کند./ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  Markets

  نیازمندیها

  تازه های سایت

  سایر رسانه ها

   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد