قیمت خودروهای پرفروش سایپا امروز ریزشی شد | قیمت تیبا دست دوم

کد خبر: 1269832

بررسی قیمت روز و جدید انواع خودرو تیبا در تاریخ ۳۰ دی ماه . برای مشاهده قیمت کارخانه تیبا وارد سایت شوید.

قیمت خودروهای پرفروش سایپا امروز ریزشی شد | قیمت تیبا دست دوم

قیمت خودروهای پرفروش سایپا امروز ریزشی شد. بر اساس قیمت محصولات سایپا در بازار آزاد ، قیمت تیبا هاچبک صفر امروز ۵ میلیون ارزان شد و به ۳۸۰ میلیون تومان رسید. همچنین قیمت تیبا صندوق دار صفر سال ۱۴۰۱ نیز با ریزش ۱۰ میلیونی به ۳۷۵ میلیون تومان رسیده است. قیمت تیبا دست دوم مدل هاچبک سال ۹۵ نیز ۲۷۰ میلیون تومان است. قیمت تیبا صندوقدار کارکرده سال ۹۳ نیز ۲۳۵ میلیون تومان شده است.

قیمت تیبا صفر در بازار و کارخانه

برند     مدل(سال ساخت)     کارکرد (کیلومتر)     قیمت (تومان)

هاچ بک EX     ۱۴۰۱ | با رینگ فولادی - سایپا     صفر      ۳۸۰,۰۰۰,۰۰۰

صندوق دار SX بنزینی     ۱۴۰۱ | سایپا     صفر      ۳۷۵,۰۰۰,۰۰۰

تیبا، صندوق دار SX بنزینی

    ۱۳۹۸     ۱۴۶,۰۰۰     ۲۵۰,۰۰۰,۰۰۰

تیبا، هاچ بک SX

    هلو

    ۱۳۹۵     ۶۸,۰۰۰     ۲۷۰,۰۰۰,۰۰۰

تیبا، هاچ بک EX

    ۱۳۹۶     ۱۳۰,۰۰۰     ۲۷۰,۰۰۰,۰۰۰

تیبا، صندوق دار SX بنزینی

    ۱۳۹۳     ۱۵۰,۰۰۰     ۲۳۵,۰۰۰,۰۰۰

تیبا با نام پیشین مینیاتور در ۲۳ آذر ۱۳۸۹ رونمایی شد. سایپا در طراحی این خودرو، تا حد زیادی از مشاوران و طراحان ایتالیایی، آلمانی و کره‌ای کمک گرفت. در طراحی این خودرو، استفاده از قطعات پراید، کیا ریو و تندر۹۰ مشهود است. ناظمی، مدیر استراتژیک سایپا با تأیید استفاده از مشاوران خارجی در این پروژه، استفاده از تجربیات سایپا در تولید ریو و پراید را باعث کاهش هزینه طراحی این خودرو می‌داند. این خودرو توسعه یافته پلتفرم S۸۱ سایپا بوده ودارای موتور ۱۵۰۰cc با مصرف حدود ۶/۵ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر و استاندارد آلایندگی یورو ۴ است. این خودرو در نسخهٔ فول هم قابل سفارش بود.

هزینه طراحی این خودرو ۱۲۰میلیون دلار است که استفاده از قطعات و طراحی‌های مشترک، باعث کاهش هزینه تمام شده طراحی آن شد. این خودرو در زمان رونمایی خودرویی برای دهک‌های میانی و پایین جامعه و با قیمت زیر ۱۰ میلیون رونمایی شد اما در پایان با افزایش قیمت از دسترس دهک‌های پایین خارج شد. تولید این خودرو در مردادماه سال ۱۴۰۱ به دلیل عدم ایمنی کافی خودرو متوقف شد.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها