خبر مهم برای متقاضیان خودرو در سامانه یکپارچه | این خودروها بدون مشتری ماند!

کد خبر: 1271266

برخی از محصولات شرکت‌های خودروساز چینی در سامانه یکپارچه فروش بدون مشتری مانده است.

خبر مهم برای متقاضیان خودرو در سامانه یکپارچه | این خودروها بدون مشتری ماند!

رییس سازمان توسعه تجارت از بدون مشتری ماندن بخشی از خودروها در سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی خبر داد.

 برخی از محصولات شرکت‌های خودروساز چینی در سامانه یکپارچه فروش بدون مشتری مانده است.

براساس اعلام رییس سازمان توسعه تجارت متقاضیان خودروهای وارداتی در چند دوری که محصولات مختلف از برندهای جهانی پشت ویتربن این سامانه قرار گرفته، روی خوشی به محصولات برخی برندهای چینی نشان نداده و از انتخاب آن‌ها خودداری کرده اند.

آن طور که مهدی ضیغمی گفت متقاضیان خودروهای وارداتی به دنبال خرید خودرو از برندهای اروپایی، ژاپنی و کره‌ای هستند بنابراین انتخاب خودروهای چینی جایی در برنامه آن‌ها ندارد.

اما سیاست گذار خودرویی نیز بیکار ننشسته و تصمیم گرفته درهای سامانه یکپارچه فروش خودرو را به روی متقاضیان جدید باز کند تا بلکه آن‌ها روی خوشی به خودروهای چینی مانده در کف سامانه یکپارچه فروش خودرو نشان دهند.

رییس سازمان توسعه تجارت از بازگشایی سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی در هفته آینده خبر داد و اعلام کرد خودروهای وارداتی که در سامانه یکپارچه بدون مشتری مانده در دسترس متقاضیان جدید قرار خواهد گرفت.

به نظر می‌رسد محصولات برند چانگان در در دسترس متقاضیان جدید قرار گیرد. برند زوتی هم که با خودروی DL ۵ در سامانه حضور دارد می‌تواند کاندیدای دیگری باشد که متقاضیان جدید می‌توانند خریداری کنند.

مح۱ولات برند چانگان و زوتی توسط خودروسازی سایپا و زیر مجموعه اش پارس خودرو به سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی آورده شد.

چانگان CS ۳۵ پلاس که در دوران پیش از تحریم، مدل قدیمی اش در خطوط تولید سایپا مونتاژ می‌شد، برای مشتریان بازار ایران غریبه نیست، اما چانگان CS ۵۵ پلاس مهمان جدید بازار خودروی کشور محسوب می‌شود.

زوتی DL ۵ نیز یک کراس اوور جمع و جور شهری است که مدال ارزان‌ترین خودروی وارداتی سامانه یکپارچه خودرو را به سینه دارد.

اکو ایران

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها