قیمت آپارتمان دو خواب در مرکز شهر/با 5 میلیارد تومان کجای تهران خانه بخریم؟

کد خبر: 1271480

علیرغم اینکه بازار فروش آپارتمان در تهران نسبت به سال‌ گذشته تغییر زیادی داشته و بازار مسکن در رکود شدیدی به سر می‌برد، همچنان افرادی هستند که تمایل دارند آپارتمان‌هایی با قیمت مناسب و امکانات قابل قبول را در این شهر خریداری کنند. قیمت آپارتمان در مناطق مختلف تهران بسیار متفاوت است، بنابراین با 5 میلیارد تومان می‌توان در مناطق مختلف شهر خانه‌هایی خرید که ممکن است از نظر متراژ، سال ساخت، امکانات و دسترسی با یکدیگر متفاوت باشند.

قیمت آپارتمان دو خواب در مرکز شهر/با 5 میلیارد تومان کجای تهران خانه بخریم؟

علیرغم اینکه بازار فروش آپارتمان در تهران نسبت به سال‌ گذشته تغییر زیادی داشته و بازار مسکن در رکود شدیدی به سر می‌برد، همچنان افرادی هستند که تمایل دارند آپارتمان‌هایی با قیمت مناسب و امکانات قابل قبول را در این شهر خریداری کنند. قیمت آپارتمان در مناطق مختلف تهران بسیار متفاوت است، بنابراین با 5 میلیارد تومان می‌توان در مناطق مختلف شهر خانه‌هایی خرید که ممکن است از نظر متراژ، سال ساخت، امکانات و دسترسی با یکدیگر متفاوت باشند.در این گزارش 5 آپارتمان با قیمت حدودی 5 میلیارد تومان در مناطق مختلف تهران را معرفی می‌کند.

واحد یک خواب در پونک

قیمت آپارتمان 62 متری یک خواب در پونک که دارای پارکینگ و انباری است،  5 میلیارد و 200 میلیون تومان تعیین شده است. این واحد از دو سمت نورگیر بوده و به خدمات و امکانات رفاهی دسترسی خوبی دارد. واحد مد نظر ساخت 1387 بوده و در طبقه دوم ساختمان قرار دارد.

قیمت آپارتمان خوش نقشه در باغ فیض

یک واحد آپارتمان 66 متری ساخت 1384 در باغ فیض 5 میلیارد و 50 میلیون تومان قیمت خورده است. این واحد بازسازی کامل شده و امکانات آن نیز آسانسور، پارکینگ و انباری را شامل می‌شود. برخورداری از نقشه، نور و دسترسی خوب از مزایای این آپارتمان است.

قیمت آپارتمان دو خواب در مبدان حر

یک واحد 71 متری دو خواب در میدان حر 5 میلیارد تومان قیمت گذاری شده است. این واحد ساخت 1388 بوده و خوش نقشه و نورگیر است. واحد مد نظر از امکاناتی چون، آسانسور، پارکینگ، انباری و بالکن استفاده می‌کند. همچنین، اتاق خواب‌های این واحد استاندارد و قابل چیدمان هستند.

واحد نوساز در سلسبیل

قیمت آپارتمان 70 متری نوساز در سلسبیل 4 میلیارد و 950 میلیون تومان عنوان شده است. این واحد دو خواب بوده و در طبقه دوم یک ساختمان 4 طبقه و تک واحدی قرار دارد. واحد ذکر شده از آسانسور و انباری برخوردار بوده و در سال 1402 ساخته شده است.

قیمت آپارتمان دو خواب در مرکز شهر

یک واحد 88 متری کاملا بازسازی شده با تراس بزرگ در میدان انقلاب 4 میلیارد 899 میلیون تومان قیمت دارد. این واحد دو خواب در طبقه چهارم یک ساختمان پنج طبقه قرار گرفته و دارای انباری است. این آپارتمان به واسطه واقع شدن در مزکز شهر تهران، به مراکز خرید و وسایل نقلیه عمومی دسترسی خوبی دارد./کاماپرس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها