رضایی کوچی: تا آخر سال بودجه 1403مشخص می‌شود /بودجه به صورت چند دوازدهم نخواهد شد

کد خبر: 1271799

نائب رئیس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ گفت که مجلس شورای اسلامی تا آخر هفته مصوبات لایحه بودجه را برای بررسی به شورای نگهبان ارسال می‌کند و احتمالا تا پایان بهمن‌ماه بررسی ایرادات شورای نگهبان در جلسات علنی مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

رضایی کوچی: تا آخر سال بودجه 1403مشخص می‌شود /بودجه به صورت چند دوازدهم نخواهد شد

محمدرضا رضایی کوچی اظهار کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ در بخش اول را مورد بررسی و تصویب قرار دادند. این مصوبات تا پایان هفته جاری به شورای نگهبان برای بررسی ارسال می‌شود. بعد از آن شورای نگهبان ۱۰ روز زمان برای رسیدگی به مصوبات مجلس شورای اسلامی دارد.

وی اضافه کرد: بر این اساس احتمالا ایرادات شورای نگهبان بعد از هفته سرکشی نمایندگان در دستور مجلس شورای اسلامی قرار می‌گیرد که تا قبل از برگزاری انتخابات مجلس تکلیف بخش اول لایحه بودجه مشخص شود.

نائب رئیس کمیسیون تلفیق بیان کرد: مرحله بعدی بررسی بخش دوم لایحه بودجه مربوط به جداول تفصیلی است؛ بدین گونه که براساس اصلاح آیین‌نامه داخلی دولت باید ظرف حداکثر ۱۰ روز از زمان ابلاغ بخش اول قانون بودجه، بخش دوم را به مجلس شورای اسلامی ارائه کند که در دستور کمیسیون تلفیق قرار می‌گیرد. بررسی بخش دوم لایحه بودجه بعد از برگزاری انتخابات در مجلس خواهد بود.

رضایی کوچی گفت: بر این اساس تا آخر سال جاری تکلیف بودجه سال آینده مشخص می‌شود و کشور قطعا برای ۱۴۰۳ بودجه دارد و بودجه به صورت چند دوازدهم نخواهد شد./ ایسنا

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها