زارع‌پور: ‌اپراتورها قیمت اینترنت را منطقی کنند

کد خبر: 1275023

وزیر ارتباطات: اپراتورها قیمت اینترنت ‌را منطقی کنند تا همه مردم با هزینه بسیار کم، اینترنت با سرعت چندین برابری را دریافت کنند.

زارع‌پور: ‌اپراتورها قیمت اینترنت را منطقی کنند

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اپراتورها خواست که هزینه‌ها را منطقی کنند تا همه مردم با هزینه بسیار کم، اینترنت با سرعت چندین برابری را دریافت کنند.

عیسی زارع‌پور در حاشیه بهر‌ه‌برداری از طرح فیبر نوری بابل اظهار داشت: پروژه بهره‌برداری شده امروز تا دهه‌ها می‌تواند اینترنت پرسرعت را برای مردم تأمین کند.

وی با بیان اینکه به همین منظور رقابت‌ بین اپراتورها انجام می‌شود، افزود:‌ به همین دلیل 10 اپراتور را بسیح کردیم و در استان مازندران پنج اپراتور طرف قرارداد برای انجام فیبر نوری هستند.

زارع‌پور با بیان اینکه اپراتورهای فعال در مازندران آسیاتک، مبین نت،  همراه اول،  شاتل، و ایرانسل هستند، تصریح کرد: مردم باید بدانند که برای اتصال به این شبکه باید به اپراتور درخواست بدهند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اپراتورها خواست که هزینه‌ها را منطقی کنند تا همه مردم با هزینه بسیار کم، اینترنت با سرعت چندین برابری را دریافت کنند، در تکمیل سخنان خود اظهار داشت: قدم اول را برداشتیم و پوشش ایجاد شد و اکنون باید این ظرفیت بالقوه بالفعل شود.

زارع‌پور اظهار امیدواری کرد: تا پایان دولت سیزدهم تمامی مناطق مازندران به شبکه اینترنت پر سرعت متصل شود.

وی با بیان اینکه امکان اتصال به این شبکه در همه شهرها فراهم نیست، مازندران را یکی از استان‌های پیشرو در زمینه اتصال به شبکه فیبر نوری عنوان کرد.

وزیر ارتباطات همچنین از اپراتورهای فعال خواست که با هم رقابت و رفاقت کنند لذا تلاش‌ها باید این باشد که هم مردم و هم اپراتورها ثمره آن را ببینند.

تسنیم

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها