سهام عدالت | سود سهام عدالت | ارزش سهام عدالت | زمان واریز سود سهام عدالت

خبر خوش برای سهام عدالتی ها | واریز 10/330/695 تومان برای دارندگان سهام عدالت 532 هزار تومانی؛ امشب

کد خبر: 1276061

جزئیات واریز 10 میلیون و 330 هزارتومان به پرتفوی دارندگان سهام عدالت اعلام شد.

خبر خوش برای سهام عدالتی ها | واریز 10/330/695 تومان برای دارندگان سهام عدالت 532 هزار تومانی؛ امشب

خبرنگار شکیبا بقال زاده: سه شنبه (1 اسفند 1402)، ارزش سهام عدالت 490 هزارتومانی با احتساب و اعمال تمام افزایش سرمایه های شرکت های بورسی در این سهام به 9 میلیون 139 هزار و652 تومان رسید.

شاخص کل بازار بورس نیز با7136 واحد افزایش در ارتفاع 2.064.743 و شاخص هم  وزن در ارتفاع 727.105 واحدی قرار گرفته است.

 ارزش معاملات امروز بازار بورس3441 میلیارد تومان بود که در نهایت ارزش کل بازار بورس را در رقم 7190 هزار میلیارد تومان قرار داد. 

بیشترین تاثیرگذاری بر شاخص بازار بورس از طریق نمادهای کگل،اخابر،ونیکی،دعبید،وپاسار،حکشتی،میدکو صورت گرفت و شاخص های کوثر،آریا،غصینو،وسپهر،مادیرا،انتخاب،ودی بیشترین تاثیر را بر شاخص بازار فرابورس گذاشتند. اغلب نمادهای موجود در پرتفوی سهام عدالت در معاملات امروز با افزایش قیمت مواجه شدند.

ارزش سهام عدالت 532 هزار تومانی در 1 اسفند 1402

پس از پایان معاملات امروز بازار بورس ایران (1 اسفند 1402) ارزش سهام عدالت 532 هزارتومانی دارندگان این سهام به 10 میلیون و330 هزار و695 تومان رسید.

مرحله دوم سود سهام عدالت در روزهای پایانی سال به حساب سهامداران واریز خواهد شد.

سود سهام عدالت در سال‌های اخیر به صورت دو مرحله‌ای واریز شده و سود سهام سال ۱۴۰۲ نیز طبق همین رویه به حساب دارندگان سهام واریز می‌شود؛ به نحوی که مرحله نخست واریز سود سهام عدالت در آذرماه انجام شد و سود مرحله دوم در روزهای پایانی سال ۱۴۰۲ به حساب صاحبان سهام عدالت واریز خواهد شد.

سعید واشقانی فراهانی، رئیس اداره نظارت بر ناشران گروه مالی و خدمات سازمان بورس گفت: تمام تلاش سازمان بورس بر این است تا سود سهام عدالت را به موقع پرداخت کند؛ اما بعضی از شرکت‌ها بدقولی کرده و وجوه مرتبط با سهام عدالت را واریز نکردند که همین موضوع باعث تاخیر در واریز مرحله دوم سود شده است.

خبر فوری درباره سود سهام عدالت

وی افزود: طبق پیگیری‌های انجام شده و اولتیماتومی که به شرکت‌های متخلف دادیم، این کارشکنی‌ها رفع خواهد شد و مرحله دوم سود سهام عدالت در روزهای پایانی سال به حساب سهامداران واریز خواهد شد.

ثبت نام سهام عدالت جاماندگان ۱۴۰۲ + ورود samanese.ir

در صورتیکه درباره ثبت نام سهام عدالت جاماندگان ۱۴۰۲ + ورود samanese.ir سوال داریدثبت نام سهام عدالت جاماندگان ۱۴۰۲ + ورود samanese.ir

در زمان ثبت نام نوبت اول سهام عدالت افرادی به دلایل مختلف از ثبت نام در آن دوره جا ماندند و درخواست‌هایی زیادی برای ثبت نام مجدد داشتند. امسال بنا بر در دستور کار دولت، ثبت نام سهام عدالت جاماندگان آغاز گردید و واگذاری سهام عدالت به این افراد آغاز شد.

براساس این دستور کار افراد با سه گروه تعیین شده که از سوی دولت می‌توانند برای ثبت نام سهام عدالت جاماندگان سامانه سجام از طریق تکمیل فرم ثبت نام سهام عدالت جاماندگان اقدام نمایند. ما در این مقاله این سه گروه را نام برده و سپس به بررسی ثبت نام مجدد جامانده‌ها و نحوه ثبت نام در سایت ثبت نام سهام عدالت جاماندگان خواهیم پرداخت.

همچنین در صورت هرگونه سوال در خصوص ثبت نام جاماندگان سهام عدالت امروز و نام نویسی در سامانه samanese.ir جاماندگان سهام عدالت می‌توانید با کارشناسان مجموعه مشورت به شماره 9099075307 (از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد) تماس حاصل فرمایید.

۲۵

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها