قیمت اجاره آپارتمان نقلی در میدان انقلاب چند؟

کد خبر: 1276408

اجاره خانه در منطقه ۱۱ با توجه به مرکزیت فرهنگی و موقعیتی آن در شهر تهران، متقاضیان زیادی دارد. دسترسی منطقه 11 به دلیل موقعیت محلی آن و امکانات سیستم حمل ‌و نقل از استاندارد بالایی برخوردار است.

قیمت اجاره آپارتمان نقلی در میدان انقلاب چند؟

اجاره خانه در منطقه ۱۱ با توجه به مرکزیت فرهنگی  و موقعیتی آن در شهر تهران، متقاضیان زیادی دارد. دسترسی منطقه 11 به دلیل موقعیت محلی آن و امکانات سیستم حمل ‌و نقل از استاندارد بالایی برخوردار است.

قیمت اجاره آپارتمان در منطقه 11 به موقعیت قرار گیری خانه در محله‌های مختلف این منطقه مثل محله جمهوری، انقلاب، منیریه، امیریه و … بستگی دارد؛ علاوه بر این متراز، امکانات و سن آپارتمان نیز بر میزان اجاره‌ای که برای آن مشخص می‌شود، تاثیر می‌گذارد.

اجاره آپارتمان نقلی در منیریه

یک واحد 35 متری در محله منیریه با ودیعه 120 میلیون تومان و پرداخت ماهیانه 7 میلیون تومان برای اجاره آگهی شده است. این واحد یک خواب بوده و در طبقه دوم ساختمان قرار دارد. آپارتمان مذکور در سال 1385 ساخته شده و بازسازی شده است.

اجاره آپارتمان 50 متری در میدان حر

ودیعه یک آپارتمان 52 متری ساخت 1382 در میدان حر 150 میلیون تومان و اجاره ماهیانه آن 6 میلیون تومان است. این آپارتمان در طبقه سوم ساختمان واقع شده و یک اتاق خواب دارد. واحد ذکر شده تا حدی بازسازی شده است.

قیمت اجاره آپارتمان 40 متری در جمهوری

یک آپارتمان 40 متری یک خواب در جمهوری با ودیعه 150 میلیون تومان و پرداخت ماهیانه 7 میلیون و 500 هزار تومان اجاره داده می‌شود. این واحد در طبقه همکف ساختمانی ساخت سال 1385 واقع شده است. نزدیکی به وسایل حمل و نقل عمومی همچون مترو و بی‌آرتی از مزایای این آپارتمان محسوب می‌شود.

اجاره واحد نقلی در امیریه

ودیعه یک آپارتمان 62 متری ساخت 1396 در امیریه 300 میلیون تومان و اجاره ماهیانه آن 7 میلیون و 500 میلیون تومان است. این واحد در طبقه سوم یک ساختمان چهار طبقه قرار گرفته و از امکاناتی چون آسانسور، انباری، پارکینگ و بالکن بهره می‌برد.

قیمت اجاره آپارتمان نقلی در میدان انقلاب

برای اجاره یک آپارتمان 55 متری یک خواب در میدان انقلاب به پرداخت 350 میلیون تومان ودیعه و 14 میلیون تومان اجاره ماهیانه نیاز است. این آپارتمان در طبقه دوم ساختمان واقع شده و ساخت 1392 است. از امکانات این آپارتمان نقلی می‌توان به آسانسور و پارکینگ اشاره کرد./کاماپرس

 

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها