اگر قصد خرید آپارتمان در نواب را دارید؛ بخوانید | قیمت آپارتمان ۵۰ متری چقدر؟

کد خبر: 1277173

در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان‌ها در محله نواب تهران خواهیم‌ پرداخت.

اگر قصد خرید  آپارتمان در نواب را دارید؛ بخوانید | قیمت آپارتمان ۵۰ متری چقدر؟

محله نواب یکی از معروف‌ترین محله‌ها در جنوب غربی تهران است. این محله به دلیل وجود بزرگراه نواب صفوی، راه‌های ارتباطی شامل، اتوبوس‌، مترو و بی‌آرتی و همچنین نزدیک بودن به مرکز شهر محبوبیت زیادی دارد.

قیمت‌های مناسب در این منطقه و دسترسی عالی به دیگر نقاط شهر از جمله مزایایی است که خریداران یا مستاجران مسکن را به این نقطه تهران می‌کشاند.

محله‌ نواب نام محله‌ای است که با بزرگراهش شناخته می‌شود و به خاطر طول زیادش در مناطق ۱۰،۱۱،۱۶ و۱۷ شهرداری تهران قرار گرفته است.

نواب از شمال به میدان توحید و از جنوب به بزرگراه تندگویان منتهی می‌شود. این محله از شرق و غرب با محله‌های زیادی همسایه است که از میان آن‌ها می‌توان خیابان آذربایجان، خیابان هاشمی، محله‌ حر و … را نام برد.

اگر قصد خرید واحد آپارتمانی در این محدوده را دارید، می‌توانید آپارتمانی ۱۰ ساله با زیربنایی معادل ۶۳ متر و ۱ اتاق خواب را با سرمایه‌ای حدود ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان خریداری کنید. قیمت هر متر حدود ۶۶ میلیون و ۶۶۶ هزار تومان است.

اگر دنبال خانه ارزان‌تری هستید، می‌توانید واحد ۵۷ متری با پارکینگ را خریداری کنید. این آپارتمان ۲۱ سال ساخت است و یک میلیارد و ۷۲۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

آپارتمان پروژه نواب فول بازسازی شده با متراژ ۵۱ متری و یک اتاق خواب، ۲ میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان قیمت خورده است.

واحد ۷۱ متری با ۲۲ سال ساخت و ۲ اتاق خواب در خیابان مرتضوی، ۳ میلیارد و ۲۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود. همچنین، برای خرید آپارتمان دیگری در محدوده نواب صفوی با سنی حدود ۱۰ سال و زیربنایی معادل ۵۱ متر درحالی که این واحد ۱ اتاق خواب داشته باشد، به بودجه‌ای معادل ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان احتیاج دارید.

اگر به دنبال یک خانه با متراژ بالاتر و نوساز هستید، پیشنهاد ما واحد ۸۰ متری با ۲ اتاق خواب (ساخت ۱۴۰۲) است. این واحد ۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان قیمت دارد.

بررسی قیمت آپارتمان‌های محله نواب تهران (اسفند ۱۴۰۲)
محله متراژ مشخصات قیمت هر متر (تومان) قیمت کل (تومان)
هلال احمر نواب ۸۰ متر نوساز - ۲ خوابه ۴۷٬۵۰۰٬۰۰۰ ۳٬۸۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰
نواب ۵۶ متر ۱۲ سال - ۱ خوابه ۴۸٬۷۵۰٬۰۰۰ ۲٬۷۳۰٬۰۰۰٬۰۰۰
نزدیک مترو کمیل ۵۸ متر ۶ سال - ۱ خوابه ۵۶٬۸۹۶٬۰۰۰ ۳٬۳۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰
نواب ۶۵ متری ۱۸ سال - ۲ خوابه ۴۴٬۶۱۵٬۰۰۰ ۲٬۹۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰
محبوب مجاز شرقی (بین خرمشهر و نواب) ۷۲ متری ۷ سال - ۲ خوابه ۵۹٬۰۲۷٬۰۰۰ ۴٬۲۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰
نواب ۸۵ متری نوساز - ۲ خوابه ۵۷٬۰۵۸٬۰۰۰ ۴٬۸۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰
اتوبان نواب قبل از بریانک ۹۷ متری ۱۷ سال - ۲ خوابه ۳۸٬۹۶۹٬۰۰۰ ۳٬۷۸۰٬۰۰۰٬۰۰۰

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود./ اقتصادآنلاین

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها