شرایط فروش اقساطی سمند سورن پلاس ویژه نوروز 1403 | با نصف قیمت سورن پلاس سوار شوید

کد خبر: 1277830

در خرید اقساطی افراد امکان دسترسی به خودرو بدون نیاز به پرداخت یکباره مبلغ کل خرید را خواهند داشت. این تسهیلات همچنین قابلیت خرید محصولی باکیفیت‌تر را به فرد داده و با تقسیم مبلغ خرید به بخش‌های کوچک‌تر، باعث حفظ نقدینگی می‌شود. از این رو بسیاری از طرفداران خرید سمند سورن به دنبال خرید اقساطی آن هستند.

شرایط فروش اقساطی سمند سورن پلاس ویژه نوروز 1403 | با نصف قیمت سورن پلاس سوار شوید

قیمت نقدی خودرو سمند سورن پلاس در لحظه تهیه این گزارش 695 میلیون تومان است. در حال حاضر برای خرید سمند سورن پلاس به روش اقساطی لازم است حداقل 50 درصد از کل قیمت خودرو به عنوان پیش پرداخت واریز شود. در ادامه مبلغ باقی مانده به صورت اقساط 6، 12، 18، 24 یا 30 ماهه پرداخت می‌شود.

شرایط فروش اقساطی سمند سورن پلاس ویژه نوروز 1403

سمند سورن پلاس

 

مشخصات فنی سمند سورن پلاس

سورن پلاس که با نام سمند سورن پلاس هم شناخته می‌شود، جزو زیرمجموعه‌ای از خانواده سمند است. این خودرو با موتور ef7 که 1.6 لیتر حجم دارد و دارای 16 سوپاپ است، عرضه شده است. در حال حاضر، سمند سورن فقط با موتور EF7 تنفس طبیعی در بازار موجود است. قدرت این موتور تا 115 اسب بخار و گشتاور آن تا 159 نیوتن متر می‌رسد.

این خودرو در هر 100 کیلومتر مصرف بنزینی معادل 7.4 لیتر دارد و حداکثر سرعت آن در جاده تا 190 کیلومتر بر ساعت می‌رسد. همچنین، استاندارد آلایندگی این خودرو یورو 4 است.

کاماپرس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها