عرضه ۵۳۰۰ تن میوه و خرما در استان تهران

کد خبر: 1278170

گوشت و مرغ تنظیم بازاری توزیع می‌شود

عرضه ۵۳۰۰ تن میوه و خرما در استان تهران

 رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با تأکید بر تأمین کافی میوه برای شب عید و ایام پایانی سال، از توزیع ۵ هزار تن میوه و ۳۰۰ تن خرما خبر داد.

جبرئیل برادری با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای آرامش خاطر شهروندان استان تهران در ایام پایانی سال اظهار داشت: باتوجه به تقارن عید نوروز و ماه مبارک رمضان، علاوه بر برنامه ریزی‌های دقیق برای میوه شب عید، در زمینه تأمین خرمای مورد نیاز ایام مبارک ماه رمضان نیز ذخیره‌سازی‌های خوبی صورت گرفته و مشکلی در تأمین و عرضه این محصول با قیمت‌های مناسب در سطح استان نداریم.

وی افزود: تنظیم بازار میوه شب عید امسال در سطح شهرستان‌های 16گانه استان بر عهده سازمان تعاون روستایی استان تهران است که درحال حاضر این سازمان سیب و پرتقال باکیفیتی را تهیه کرده، مباشرین شهرستان‌ها مشخص شده و از تاریخ 22 اسفندماه روند توزیع تنظیم بازار میوه شب عید آغاز می‌شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران در ادامه گفت: باتوجه به فرارسیدن ماه مبارک رمضان، خرمای مورد نیاز شهروندان در این ایام توسط سازمان تعاون روستایی برای شهرستان‌ها تهیه شده که یک هفته قبل از ماه مبارک یعنی 15 اسفندماه درشهرستان ها توزیع خواهد شد.

برادری تصریح کرد: در حوزه شهر تهران نیز میوه شب عید تنظیم بازار شامل سیب، پرتقال و خرما بر عهده سازمان میادین خواهد بود که درحال حاضر این سازمان نسبت به تهیه محصولات مورد نیاز در ماه مبارک اقدام کرده و در سطح 300 نقطه میادین تره بار و بازارچه‌های سطح شهر عرضه آغاز خواهد شد.

وی در مورد میزان تعیین شده این اقلام گفت: حدود 5 هزار تن سیب و پرتقال و 300 تن خرما برای شب عید و ماه مبارک رمضان تدارک دیده شده که این میزان درصورت نیاز شهروندان قابل افزایش خواهد بود.

برادری تصریح کرد: قیمت این اقلام براساس مصوبه ستاد تنظیم بازار مشخص و توزیع می‌شود و به منظور کسب رضایت عموم مردم استان، میوه ها از یکنواختی و کیفیت مناسبی برخوردار است.

وی درخصوص روند عرضه کالاهای پروتئینی نیز گفت: گوشت قرمز و مرغ منجمد در سطح شهرستان‌های استان و غرف سازمان میادین تره بار با قیمت مصوب تنظیم بازاری درحال توزیع است و روند عرضه تا پایان ماه مبارک همچنان ادامه خواهد داشت؛ علاوه بر این گوشت قرمز گرم نیز در سطح شهر تهران(سازمان میادین) توزیع می شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: مشکلی از لحاظ تأمین و توزیع مایحتاج مردم در ایام پایانی سال به ویژه میوه شب عید، گوشت قرمز، مرغ و ... وجود ندارد و مردم می‌توانند با کیفیت مناسب و دسترسی آسان این اقلام را تهیه کنند؛ اجازه نمی‌دهیم کوچکترین التهابی در بازار شب عید، ایام نوروز و ایام مبارک ماه در تامین و توزیع این اقلام اتفاق بیفتد./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها