نتایج دومین حراج سکه طلا مرکز مبادله ایران اعلام شد

کد خبر: 1279069

دومین حراج سکه طلای مرکز مبادله ایران برگزار و از مجموع ۷۲ هزار و ۵۹۶ سکه ثبت سفارش شده، ۱۰ هزار و ۵ قطعه ربع سکه با میانگین قیمت ۱۲ میلیون و ۵۸۸ هزار تومان به متقاضیان تخصیص داده شد.

نتایج دومین حراج سکه طلا مرکز مبادله ایران اعلام شد

دومین حراج سکه طلای مرکز مبادله ایران برگزار و از مجموع ۷۲ هزار و ۵۹۶ سکه ثبت سفارش شده، ۱۰ هزار و ۵ قطعه ربع سکه با میانگین قیمت ۱۲ میلیون و ۵۸۸ هزار تومان به متقاضیان تخصیص داده شد.

بنا بر اعلام مدیریت ارتباطات مرکز مبادله ایران، دومین حراج سکه طلای مرکز مبادله ایران امروز چهارشنبه ۱۶ اسفندماه برگزار و از مجموع ۷۲ هزار و ۵۹۶ سکه ثبت سفارش شده، ۱۰ هزار و ۵ قطعه ربع سکه با میانگین قیمت ۱۲ میلیون و ۵۸۸ هزار تومان به متقاضیان تخصیص داده شد؛ بدیهی است در بین متقاضیان افرادی بالاتر و افرادی پایین تر از این قیمت، پیشنهادهایی اعلام کرده و به آنها تخصیص داده شده است.

بنا بر اعلام مدیریت ارتباطات مرکز مبادله ایران، با توجه به استقبال متقاضیان برای شرکت در حراج سکه مرکز مبادله ایران، حراج‌های بعدی روزهای شنبه (۱۹ اسفندماه)، یکشنبه (۲۰ اسفندماه) و دوشنبه (۲۱ اسفندماه) برگزار خواهد شد و آگهی آنها به زودی منتشر می‌شود.

گفتنی است، در اولین حراج سکه مرکز مبادله ایران از مجموع ۱۲ هزار و ۸۷۷ قطعه ربع سکه ثبت سفارش شده، یکهزار و ۱۱۸ قطعه سکه با میانگین قیمت ۱۱ میلیون و ۵۴۸ هزار تومان به متقاضیان تخصیص داده شد.

متقاضیانی که فرایند احراز هویت را با موفقیت انجام داده‌اند، برای شرکت در حراج‌های بعدی نیازی به احراز هویت مجدد ندارند و سایر متقاضیان شرکت در حراج، از امروز می‌توانند فرایند ثبت‌نام و احراز هویت و واریز وجه به کیف پول خود را جهت شرکت در حراج روز شنبه انجام دهند.

باتوجه به تقاضای موجود پیشنهاد می شود این دسته از متقاضیان با زمان‌بندی مناسب اقدام به طی فرایند اعلامی کنند.

گفتنی است، به متقاضیانی که در حراج امروز چهارشنبه ۱۶ اسفندماه ربع سکه تخصیص داده شده، از طریق پیامک اطلاع‌رسانی خواهد شد. در ضمن متقاضیانی که واریز وجه به کیف پول خود انجام داده‌اند، در صورتی که مایل به شرکت در حراج‌های بعدی هستند، نیازی به استرداد وجه ندارند.

مرکز مبادله: وجه متقاضیان در کیف‌پول است/ نگران نباشید

با گذشت سه روز از برگزاری اولین حراج سکه، برخی از متقاضیان اعلام کردند که در زمان واریز پول از حسابشان به کیف پول، این فرآیند ناتمام مانده و وجهی در کیف پولشان موجود نیست، اما سخنگوی مرکز مبادله ارز و طلای ایران گفت که این افراد نگرانی نداشته باشند و حتی در صورتی که این پول قابل مشاهده نیست، اما در کیف پولشان موجود و این مشکل در حال بررسی است.

به گزارش ایسنا، اولین حراج سکه در مرکز مبادله ارز و طلای ایران، روز یکشنبه (۱۳ اسفند) برگزار شد و قرار بود وجه پرداخت‌شده توسط متقاضیان خریدی که در حراج برنده نشده‌اند به کیف پول آنها عودت داده شود؛ اما این فرآیند با مشکلاتی مواجه بود و بسیاری از متقاضیان اعلام کردند که تا امروز

یکی دیگر از مشکلاتی که متقاضیان امروز اعلام کردند، این بود که در زمان واریز وجه، با وجود اینکه پول از حسابشان کسر شده، اما به کیف پولشان در سامانه حراج سکه مرکز مبادله واریز نشده است. همچنین یکی از مخاطبان ایسنا اعلام کرد در حالی‌که واریز وجه خود را از روز شنبه انجام داده است، اما این پول در کیف پولش قابل مشاهده نیست و با وجود تماس‌های مکرر با مرکز مبادله و مراجعه به بانک، هنوز نتوانسته پول خود را پس بگیرد.

در این راستا اصغر بالسینی - سخنگوی مرکز مبادله ارز و طلای ایران- در گفت‌وگو با ایسنا درباره وضعیت بازگشت وجوه متقاضیانی که برنده اولین دوره حراج سکه نشدند، بیان کرد: در حال حاضر بیش از ۹۲ درصد کسانی که درخواست استرداد وجه را داشتند، استرداد وجهشان با موفقیت انجام شده است.

وی ادامه داد: کسانی که پول از حسابشان برداشت شده اما به کیف پول واریز نشده، حتی در صورتی که این پول قابل مشاهده نباشد، اما بدانند که پول در کیف پولشان موجود است و نگرانی از بابت اینکه این پول در کیف‌پولشان نیست، نداشته باشند. این دسته جزو اقلیتی هستند که مشکلشان در حال بررسی است.

سخنگوی مرکز مبادله ارز و طلای ایران بیان کرد: اگر برخی از این بابت نگرانی دارند، شماره تماس، شماره ملی و شماره حسابی که وجه را به مرکز مبادله واریز کردند به مرکز تماس مرکز مبادله به شماره ۲۷۰۶-۰۲۱ اعلام کنند، ما با آنها تماس گرفته و موضوع را پیگیری می‌کنیم و نگرانی از بابت اینکه اگر پول در کیف پول مشاهده نمی‌شود، یعنی وجود ندارد، نداشته باشند./ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها