حادثه در پالایشگاه نفت آفتاب در بندرعباس

کد خبر: 1279172

بر اساس گزارش مردم و کارکنان حاضر در پالایشگاه نفت آفتاب در بندرعباس، قبل از ظهر امروز (۱۷ اسفندماه) یکی از کوره‌های پالایش نفت آفتاب در بندرعباس دچار حریق شده است.

حادثه در پالایشگاه نفت آفتاب در بندرعباس

بر اساس گزارش مردم و کارکنان حاضر در پالایشگاه نفت آفتاب در بندرعباس، قبل از ظهر امروز (۱۷ اسفندماه) یکی از کوره‌های پالایش نفت آفتاب در بندرعباس دچار حریق شده است.

با توجه به اعلام برخی از منابع محلی، در این حادثه، چندین نفر کشته و زخمی شده‌اند.

امروز (۱۷ اسفندماه) پیرو انجام تعمیرات در قسمت‌های مختف شرکت نفت آفتاب، حادثه‌ای رخ داد.

بر اساس اعلام مسئول روابط عمومی این مجموعه، خسارت جدی به مجموعه و کارکنان وارد نشده است و تنها ۲ نفر از پرسنل متحمل آسیب جزئی شده‌اند که جهت مداوا به بیمارستان منتقل شدند.

فرایند امدادرسانی به اتمام رسیده است و گزارش تمکیلی به زودی اعلام می‌شود./ ایسنا

 وقوع یک حادثه جزئی در شرکت نفت آفتاب بندرعباس سبب مصدومیت دو نفر از نیروهای این شرکت شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس، ظهر امروز یک حادثه در شرکت نفت آفتاب بندرعباس به وقوع پیوست و دو کارگر دچار مصدومیت شدند.

یک منبع آگاه با تایید وقوع حادثه در این شرکت به تسنیم گفت: حادثه زمانی اتفاق افتاد که بخشی از شرکت در حال تعمیرات و اورهال بود که دچار یک حادثه جزئی شد، اما دو کارگر در این حادثه مصدوم شدند.

برخی رسانه‌ها به اشتباه اعلام کرده بودند که این حادثه در شرکت پالایش نفت بندرعباس به وقوع پیوسته که این شرکت با صدور اطلاعیه‌ای این مسئله را تکذیب کرد.

متن اطلاعیه به شرح زیر است: وقوع هرگونه حادثه در پالایشگاه نفت بندرعباس تکذیب می‌شود و این شرکت پالایشی به طور عادی در حال انجام فعالیت‌های خود است.

در پی انتشار برخی شایعات در فضای مجازی، این شرکت پالایشی اعلام می‌دارد هیچگونه حادثه‌ای در پالایشگاه نفت بندر عباس رخ نداده و این پالایشگاه در حال انجام فرایند تولید است.

به گزارش تسنیم، در شهر بندرعباس، شرکتهای پالایش نفت بندرعباس، نفت ستاره و نفت آفتاب و تعدادی شرکت‌های مرتبط با صنایع نفتی نیز در غرب این شهر مشغول به فعالیت هستند.

شرکت پالایش نفت بندرعباس با ظرفیت 350 هزار بشکه در روز ، 18 درصد از فرآورده‌های نفتی کشور را تامین می‌کند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها