از رئیسی وام 300 میلیونی بدون سود بگیرید | پرداخت وام یک روزه به دهک های 1 تا 7 با شرایط آسان

کد خبر: 1279953

بانک دی از جمله بانک‌های خصوصی کشور است که توانسته با ارائه انواع تسهیلات نظر مشتریان زیادی را به خود جلب کند. یکی از طرح‌های تسهیلاتی این مجموعه «باران» نام دارد که قرض الحسنه است.

از رئیسی وام 300 میلیونی بدون سود بگیرید | پرداخت وام یک روزه به دهک های 1 تا 7 با شرایط آسان

خبرنگار شکیبا بقال زاده: بانک دی از جمله بانک‌های خصوصی کشور است که توانسته با ارائه انواع تسهیلات نظر مشتریان زیادی را به خود جلب کند. یکی از طرح‌های تسهیلاتی این مجموعه «باران» نام دارد که قرض الحسنه است.

 افرادی که مشتری بانک دی هستند و به دریافت تسهیلات تمایل دارند باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه داشته باشند و حداقل به میزان 10 میلیون تومان داخل حساب خود نگهداری کرده باشند.

سقف این وام برای اشخاص حقیقی 300 میلیون تومان اعلام شده و هیچ گونه سودی ندارد. اما بانک به منظور پوشش هزینه‌های خود برای این تسهیلات کارمزد چهار درصدی در نظر گرفته است. اشخاصی که این وام را دریافت کرده‌اند حداقل طی شش ماه امکان بازپرداخت را دارند، البته در صورت تشخیص بانک می‌توانند اقساط را در مدت 60 ماه تسویه کنند. افراد به منظور دریافت این وام باید ضامن رسمی معتبر بانک را ارائه دهند.

با در نظر گرفتن تمام موارد مذکور، افراد باید هر ماه 5 میلیون و 454 هزار و 545 تومان هزینه کنند. کل سود تسهیلات به 36 میلیون تومان و جمع رقم تسهیلات و سود آن نیز به 336 میلیون و 300 هزار تومان خواهد رسید.

بانک دی به منظور فراهم کردن امکان مشارکت گسترده و فراگیر ملی و مردمی در تمامی فعالیت‌های سازنده، مثمر ثمر و موجه اقتصادی و مالی، به خصوص در زمینه‌های پولی، مالی و بانکی، تشکیل و اداره می‌شود. این مجموعه به منظور تحقق این هدف انواع خدمات بانکی اعم از تسهیلات ارزی و ریالی، سپرده‌ها و خدمات ارزی و ریالی و بانکداری مدرن را ارائه می‌دهد.

افراد تحت پوشش کمیته امداد امام و سازمان بهزیستی کشور که مشتری بانک توسعه تعاون هستند می‌توانند از تسهیلات وام بدون سود 300 میلیون تومانی این مجموعه با نام طرح «مائده» برخوردار شوند.

به نقل از رده، افرادی که تحت پوشش کمیته و سازمان بهزیستی هستند با داشتن سپرده قرض الحسنه امکان درخواست وام 300 میلیون تومانی این مجموعه را دارند. مدت زمان خواب سپرده به منظور دریافت این تسهیلات بین سه تا شش ماه اعلام شده است.

این وام به صورت قرض الحسنه بوده و کارمزد صفر تا چهار درصدی دارد. متقاضیان این تسهیلات حداکثر در بازه زمانی 60 ماهه امکان پرداخت اقساط تسهیلات مذکور را دارند. افراد به منظور دریافت این وام 300 میلیون تومانی باید ضامن رسمی داشته باشند و از اعتبار شغلی خوبی برخوردار باشند.

جزییات وام بدون سود 300 میلیون تومانی

با توجه به مبلغ وام اعلام شده و شرایط مذکور میزان هر قسط این طرح تسهیلاتی به 5 میلیون و 454 هزار و 545 تومان می‌رسد. کل سود این تسهیلات 36 میلیون تومان اعلام شده و جمع رقم وام و سود آن نیز 336 میلیون و 300 هزار تومان است.

لازم به ذکر است که این تسهیلات گذشته از افراد تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی کشور به اشخاصی که مایل به ایجاد مشاغل خانگی هستند نیز تعلق می‌گیرد.

بانک توسعه تعاون از جمله بانک‌های خصوصی کشور است که با هدف گسترش تعاون و همکاری در بخش‌های مختلف کشور و ارتقا اقتصاد شکل گرفت. این مجموعه در طی سال‌های فعالیت خود توانسته افتخارات زیادی از جمله تندیس هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی، جایزه مسئولیت اجتماعی 1400، اجلاس سراسری انقلاب صنعتی چهارم در هزاره سوم و … را کسب کند.

پرداخت این وام به متقاضیان / بانک ها دست به کار شدند

احمد خادمیان مدیرکل دفتر طرح‌ریزی و پایش طرح‌های نهضت ملی مسکن بیان کرد: تا کنون بیش از ۱ میلیون و ۴۸۲ هزار نفر در سراسر کشور برای دریافت تسهیلات ودیعه برای اجاره مسکن ثبت‌نام کرده‌اند از این تعداد، بیش از ۱ میلیون و ۳۱۵ هزار نفر در سامانه tem.mrud.ir حائز شرایط اولیه شناخته شده‌اند.

به نقل از گسترش نیوز، مدیرکل دفتر طرح‌ریزی و پایش طرح‌های نهضت ملی مسکن ادامه داد: از تعداد افراد واجد شرایط شناخته شده تاکنون ۹۱۳ هزار و ۳۶۴ متقاضی حائز شرایط برای دریافت تسهیلات ودیعه مسکن به بانک‌های معرفی شدند که بانک‌ها تاکنون با ۳۹۲ هزار و ۳۰۳ متقاضی انعقاد قرارداد کرده‌اند.

خادمیان توضیح داد: بانک‌ها به یک سوم تعهدات خود برای پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن عمل کردند که انتظار می رود تا در ماه‌های پیش رو این همکاری تقویت شود.

رییس هیات عامل صندوق ملی مسکن از خرید ۹۰ هزار تن فولاد از طریق بورس کالا به مبلغ حدود ۲ هزار میلیاردتومان برای اجرای پروژه‌های نهضت ملی مسکن خبر داد.

محمدرضا مهدیار اسماعیلی رییس هیات عامل صندوق ملی مسکن از بزرگ‌ترین خرید حوزه فولاد در بورس کالا برای نهضت ملی مسکن خبر داد و افزود: وزارت راه و شهرسازی با همکاری وزارت صمت و وزارت اقتصاد و امور دارایی، ۹۰ هزار تن کالا، شامل چهار نوع میل‌گرد پرمصرف مورد نیاز برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن، به مبلغ حدود ۲ هزار میلیاردتومان خریداری کرد.

مهدیار اسماعیلی ادامه داد: این کار با هدف مدیریت زنجیره کالا از معدن تا مسکن انجام شده است و چندین پیامد دارد و با این کار عملا در سال پیش‌رو بخش عمده‌ای از عملیات ساخت پروژه‌های نهضت ملی مسکن نسبت به افزایش قیمت‌ها، بیمه می‌شود. بنابراین پروژه‌هایی که در فرایند مراحل ساخت هستند، نگران افزایش قیمت تمام شده نخواهند بود.

وی تصریح کرد: این بزرگ‌ترین معامله خرید فولاد برای عملیات تولید مسکن در کشور محسوب می‌شود.

وی همچنین از مراحل بعدی خرید در حوزه سایر مصالح، مانند سیمان در آینده نزدیک به نفع پروژه‌های نهضت ملی مسکن خبر داد.

پرداخت وام در بانک مسکن با سفته الکترونیکی

بانک مسکن اعلام کرد: متقاضیان دریافت تسهیلات بانک مسکن که سفته جزء وثیقه‌ها و تضمین‌های آن قرار دارد، می‌توانند نسبت به جایگزینی سفته کاغذی با سفته الکترونیکی اقدام کنند.

 با هدف توسعه خدمات الکترونیکی و پیشبرد طرح توسعه و تحول دیجیتال در بانک مسکن، پرداخت تسهیلات با استفاده از صدور سفته الکترونیکی امکان‌پذیر شد.

مشتریان بانک مسکن که قصد دریافت تسهیلاتی همچون قرض‌الحسنه ازدواج، مرابحه، فرزندآوری و … را دارند می‌توانند با ورود به سایت بانک مسکن به آدرس www.bank-maskan.ir از طریق بخش خدمات الکترونیک، پیشخوان مجازی و انتخاب گزینه «سفته الکترونیکی» نسبت به صدور سفته الکترونیکی اقدام کنند. همچنین دریافت این خدمت با ورود به پیشخوان مجازی بانک از طریق همراه بانک مسکن و انتخاب گزینه «صدور سفته» امکان‌پذیر است.

در حال حاضر صدور سفته الکترونیکی توسط اشخاص حقیقی و صرفاً برای ذینفعان حقیقی یا ذینفعی بانک مسکن امکان‌پذیر شده است و متقاضیان دریافت تسهیلات بانک مسکن و ضامنان آن‌ها باید امضای دیجیتال خود را نیز برای استفاده از خدمات سفته الکترونیکی فعال کنند.

صرفه‌جویی در زمان و هزینه، دسترسی آسان و ۲۴ ساعته، امنیت بالا و داشتن کد شناسایی مخصوص و منحصر به فرد و برخورداری از امضای دیجیتال از مزایای صدور سفته الکترونیکی بانک مسکن است که جایگزین سفته کاغذی شده است.

۳

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها