آخرین وضعیت قیمت گوشت دربازار | قیمت هر کیلو شقه گوسفندی چند؟

کد خبر: 1280065

مشاهدات میدانی حاکی از آن است که قیمت گوشت گوسفندی و گوساله نسبت به هفته‌های قبل تغییر چندانی نداشته و به گفته دبیر انجمن صنعت بسته‌بندی از بابت تامین گوشت نگرانی وجود ندارد.

آخرین وضعیت قیمت گوشت دربازار | قیمت هر کیلو شقه گوسفندی چند؟

بر اساس مشاهدات میدانی از مغازه‌های سطح شهر تهران قیمت هر کیلو شقه گوسفندی ۵۰۰ تا ۵۵۰ هزار تومان و ران، سردست، ماهیچه و گردن  ۵۵۰ تا ۷۰۰  هزار تومان و گوساله نیز ۵۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان است.

گفتنی است قیمت‌های ذکر شده حدودی بوده و ممکن است در برخی مناطق ، بسته‌بندی های خاص یا پاک شده قیمت آن بیشتر یا کمتر باشد.

در میادین میوه و تره بار نیز بر اساس نرخنامه این سازمان قیمت هر کیلو گوشت گوسفندی و گوساله در بازه قیمتی ۲۰۰ تا ۳۵۰ هزار تومان است.

مسعود رسولی - دبیر انجمن صنعت بسته‌بندی گوشت و مواد پروتئینی کشور - در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه حدودا روزی ۲۵۰ تن گوشت وارد کشور می‌شود، گفت:‌ این گوشت‌ها وارد شبکه توزیع شده و از نظر بهداشتی، اقتصادی، قیمت و... تحت نظارت و کنترل است.

وی با اشاره به اینکه هیچ نگرانی از بابت تامین گوشت در کشور وجود ندارد، گفت: گوشت در کلیه فروشگاه‌های زنجیره‌ای و غرف میادین میوه و تره بار وجود دارد.

دبیر انجمن صنعت بسته‌بندی گوشت و مواد پروتئینی کشور اضافه کرد: قیمت هر کیلو گوشت‌ مخلوط گوسفندی وارداتی بسته‌بندی ۳۱۶ هزار تومان، ران و سردست گوسفندی ۳۷۵ هزار تومان، گردن ۲۸۰ هزار تومان، هر کیلو ران و سردست گوساله ۲۹۹ هزار تومان و مخلوط گوساله ۲۴۵ هزار تومان است. این قیمت‌ها مصوب بوده و همه شرکت‌های بسته‌بندی موظف به رعایت آن هستند.

ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها