قیمت تیبا دست دوم و صفر

کد خبر: 1280223

قیمت تیبا صفر در بازار آزاد برای مدل هاچ بک EX به ۳۹۵ میلیون تومان رسیده است. قیمت خودرو تیبا صندوق دار صفر سال ۱۴۰۱ نیز حوالی ۳۹۰ میلیون تومان است. همچنین بر اساس جدیدترین قیمت خودروهای کارکرده در بازار، قیمت تیبا دست دوم مدل هاچ بک EX سال ۱۴۰۱ با ۲۷ هزارکارکرد ۳۶۰ میلیون تومان است.

قیمت تیبا دست دوم و صفر

قیمت تیبا صفر در بازار آزاد برای مدل هاچ بک EX به ۳۹۵ میلیون تومان رسیده است. قیمت خودرو تیبا صندوق دار صفر سال ۱۴۰۱ نیز حوالی ۳۹۰ میلیون تومان است. همچنین  بر اساس جدیدترین قیمت خودروهای کارکرده در بازار، قیمت تیبا دست دوم مدل هاچ بک EX سال ۱۴۰۱ با ۲۷ هزارکارکرد ۳۶۰ میلیون تومان است.

قیمت تیبا صندوق دار دست دوم سال ۹۴ نیز با ۱۲۴ هزارکارکرد حوالی ۲۵۰ میلیون تومان شده است.

قیمت تیبا دست دوم و صفر

برند مدل(سال ساخت) کارکرد (کیلومتر) قیمت (تومان)

 
 
هاچ بک EX ۱۴۰۱ | با رینگ فولادی - سایپا صفر  ۳۹۵,۰۰۰,۰۰۰
صندوق دار SX بنزینی ۱۴۰۱ | سایپا صفر  ۳۹۰,۰۰۰,۰۰۰

تیبا صندوق دار SX بنزینی

۱۳۹۶ ۷۶,۰۰۰ ۲۴۰,۰۰۰,۰۰۰

تیبا هاچ بک EX

۱۴۰۱ ۲۷,۰۰۰ ۳۶۰,۰۰۰,۰۰۰

تیبا صندوق دار EX

۱۳۹۴ ۱۲۴,۰۰۰ ۲۵۰,۰۰۰,۰۰۰

تیبا هاچ بک EX

۱۳۹۷ ۱۹۵,۰۰۰ ۲۹۰,۰۰۰,۰۰۰

تیبا با نام پیشین مینیاتور در ۲۳ آذر ۱۳۸۹ رونمایی شد. سایپا در طراحی این خودرو، تا حد زیادی از مشاوران و طراحان ایتالیایی، آلمانی و کره‌ای کمک گرفت. در طراحی این خودرو، استفاده از قطعات پراید، کیا ریو و تندر۹۰ مشهود است. ناظمی، مدیر استراتژیک سایپا با تأیید استفاده از مشاوران خارجی در این پروژه، استفاده از تجربیات سایپا در تولید ریو و پراید را باعث کاهش هزینه طراحی این خودرو می‌داند. این خودرو توسعه یافته پلتفرم S۸۱ سایپا بوده ودارای موتور ۱۵۰۰cc با مصرف حدود ۶/۵ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر و استاندارد آلایندگی یورو ۴ است. این خودرو در نسخهٔ فول هم قابل سفارش بود.

هزینه طراحی این خودرو ۱۲۰میلیون دلار است که استفاده از قطعات و طراحی‌های مشترک، باعث کاهش هزینه تمام شده طراحی آن شد. این خودرو در زمان رونمایی خودرویی برای دهک‌های میانی و پایین جامعه و با قیمت زیر ۱۰ میلیون رونمایی شد اما در پایان با افزایش قیمت از دسترس دهک‌های پایین خارج شد. تولید این خودرو در مردادماه سال ۱۴۰۱ به دلیل عدم ایمنی کافی خودرو متوقف شد./اقتصادآنلاین

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها