عرضه میوه تنظیم بازاری شب عید | ۲۵ تا ۳۰ درصد زیر قیمت بازار بخرید | قیمت میوه چند؟

کد خبر: 1280868

سرپرست سازمان تعاون روستایی از عرضه میوه تنظیم بازاری شب عید با قیمت ۲۵ تا ۳۰ درصد زیر قیمت بازار خبر داد.

عرضه میوه تنظیم بازاری شب عید | ۲۵ تا ۳۰ درصد زیر قیمت بازار بخرید | قیمت میوه چند؟

سرپرست سازمان تعاون روستایی ایران گفت: توزیع میوه شب عید با تخفیف ۲۵ تا ۳۰ درصد در ۲۵ استان‌ کشور شروع شده و در سایر استان‌ها نیز ظرف امروز یا فردا توزیع انجام می‌شود.

 ایوب فصاحت با بیان اینکه میوه شب عید در ۲۵ استان توزیع شروع شده است، اظهار کرد: در سایر  استان‌ها نیز امروز تا آخر وقت یا فردا توزیع صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه این میوه‌ها شامل پرتقال، سیب قرمز و  سیب زرد است، گفت: پرتقال کیلویی ۱۵ تا ۲۰ هزار تومان و سیب کیلویی  ۲۵ تا ۳۲ هزار تومان به صورت  متوسط  در استان‌ها توزیع می شود.

سرپرست سازمان تعاون روستایی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می کرد در ادامه گفت: قیمت‌های ذکر شده حداقل ۲۰ درصد پایین تر از نرخ بازار است.

به گفته وی استانداران در ستاد تنظیم بازار برای مراعات حال مردم قیمت‌ها را از این مقدار نیز پایین‌تر  آورده اند. در تهران نزدیک به ۳۰ درصد زیر نرخ بازار عرضه داریم و در اکثر استان‌ها  نیز قیمت‌ها  ۲۵ تا ۳۰ درصد کمتر از نرخ بازار است.

وی تصریح کرد: عمده توزیع در دو روز آخر سال است و بخش کوچکی از این میوه‌ها هم برای ۱۳ روز عید نوروز توزیع می شود.

فصاحت با بیان اینکه ۲۰ هزار تن میوه برای شب عید در نظر گرفته شده است، گفت: اگر استانی نیاز به سیب و پرتقال داشته باشد ذخایر احتیاطی داریم  که به محض کمبود ارسال می‌کنیم.

ایسنا

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها