گزارش روزانه بورس ۲۸ اسفند/

بورس سبز پوش به استقبال تعطیلات نوروزی رفت

کد خبر: 1281117

بازار سرمایه با سبز پوشی کامل به استقبال تعطیلات نوروزی رفت.

بورس سبز پوش به استقبال تعطیلات نوروزی رفت

 بازار سهام آخرین روز کاری سال جاری را از ابتدا با افزونی تقاضا شروع کرد و رفته رفته بر حجم تقاضاها افزوده شد تا آخرین صفحه از کتاب بازار سرمایه در سال 1402 سبز رنگ به اتمام برسد.

بنابراین در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار با رشدی 34 هزار  و 26واحدی به 2 میلیون و 2195 هزار واحد رسید. همچنین  نیز شاخص کل هم‌وزن با رشدی 8800 واحدی به ارتفاع 742 هزار واحد رسید.

گفتنی است سه نماد «فملی»، «فولاد» و «شپنا» بیشترین تأثیر در شاخص کل بورس و سه نماد «آریا»، «زاگرس» و «بپاس» بیشترین تأثیر را در شاخص فرابورس داشته‌اند، همچنین سه نماد «شستا»، «فولاد» و «وبملت» سه نماد پرتراکنش بازار بورس و سه نماد «آردینه»، «بیوتیک» و «خاور» سه نماد پرتراکنش در بازار فرابورس در روز جاری بودند.

لازم به ذکر است که ارزش معاملات خُرد در بازار امروز مورخ 28 اسفند ماه 1402، مبلغ 4 هزار میلیارد میلیون تومان بود. گفتنی است حقیقی‌ها در روز جاری حدود 230 میلیارد تومان به بازار سهام تزریق کردند.

در بازار امروز 391  نماد در محدوده مثبت و 54 نماد در محدوده منفی و در بازار فرابورس 307 نماد در محدوده مثبت و 116 نماد در محدوده منفی معامله شدند.

تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها