قیمت گوشت امروز 9 فروردین | مرغ و دام زنده گران شدند

کد خبر: 1282145

امروز قیمت دام کشتار در بازار روند صعودی را تجربه کرد و به کیلویی 575 هزار تومان رسید. همچنین قیمت گوشت مرغ هم در کانال هشتاد هزار تومان پیشروی کرد.

قیمت گوشت امروز 9 فروردین | مرغ و دام زنده گران شدند

بازار گوشت و دام تهران امروز پنجشنبه ۹  فروردین ۱۴۰۳، در حالی شاهد معاملات است که نسبت به روز گذشته قیمت مرغ زنده روند نزولی را تجربه کرد اما قیمت مرغ و دام کشتار بالا رفت.

قیمت مرغ کشتار امروز

براساس اعلام پایگاه خبری صنعت مرغداری و دامپروری، امروز هر کیلو مرغ کشتار در بازار افزایش را نسبت به روز پیش در پیش گرفت و 80,157 تومان خرید و فروش شد که رشد هشت تومانی داشته است.

قیمت گوشت مرغ، امروز ۹ فروردین ۱۴۰۳ در جدول زیر آمده است.

قیمت مرغ زنده در بازار

بازار گوشت مرغ همچنین شاهد افت قیمت مرغ زنده نسبت به روز پیش است، هر کیلو مرغ زنده در بازار 56,964 تومان معامله شد که نسبت به روز پیش افت 107 تومانی داشته است.

قیمت گوشت شترمرغ کشتار

امروز همچنین در بازار هر کیلو گوشت شترمرغ کشتار 341 هزار تومان خرید و فروش شد که در مقایسه با روز گذشته تغییری را تجربه نکرده است.

قیمت گوشت بوقلمون کشتار

در بازار گوشت طیور امروز هر کیلو بوقلمون کشتار در حالی معامله شده که نسبت به روز پیش ثبات قیمت را تجربه کرد و کیلویی 101 هزار تومان معامله شد.

قیمت دام زنده و کشتار در بازار

هر کیلو دام در کشتارگاه امروز با رشد قیمت 25 هزار تومانی نسبت به روز گذشته؛ 575 هزار تومان خرید و فروش شد. همچنین امروز قیمت دام زنده در بازار ثبات را در پیش گرفت و کیلویی 280 هزار تومان معامله شد.

قیمت گوشت قرمز منجمد امروز

هر کیلو گوشت منجمد گوساله هم طبق روال روزهای اخیر در بازار امروز بدون تغییر نسبت به نرخ روز گذشته، 320 هزار تومان قیمت گذاری و فروخته شده است.

اقتصادنیوز

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها