رئیس سازمان هواپیمایی: شاهد رشد ۷ درصدی پروازهای نوروزی بودیم

کد خبر: 1284148

رییس سازمان هواپیمایی گفت: عملیات هوایی نوروزی ۱۴۰۳ با جابه‌جایی با ۳ میلیون و ۳۹۶ هزار و ۸۷۱ مسافر به پایان رسید که شاهد رشد ۷ درصدی پروازهای نوروزی بودیم.

رئیس سازمان هواپیمایی: شاهد رشد ۷ درصدی پروازهای نوروزی بودیم

محمد محمدی بخش رئیس سازمان هواپیمایی کشور امروز (۲۰ فروردین) در نشست خبری با اشاره براینکه عملیات هوایی نوروزی ۱۴۰۳ با جابه‌جایی با ۳ میلیون و ۳۹۶ هزار و ۸۷۱ مسافر به پایان رسید، گفت: از ابتدای آغاز عملیات پروازهای نوروزی (۲۴ اسفند) تا پایان (روز ۱۷ فروردین ماه ۱۴۰۳) در مجموع سه میلیون و ۳۹۶ هزار و ۸۷۱ مسافر با ۲۷ هزار و ۴۶۸ پرواز جابه‌جا شدند.

معاون وزیر راه و شهرسازی در ادامه تاکید کرد: از این تعداد دو میلیون و ۵۵۹ هزار و ۸۶۲ مسافر داخلی با ۲۱ هزار و ۶۷۸ پرواز و ۸۳۷ هزار و ۹ مسافر بین المللی با ۵ هزار و ۷۹۰ پرواز جابه‌جا شدند.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: در مقایسه عملیات نوروزی امسال نسبت به سال گذشته رشد ۷ درصدی پروازها را شاهد بودیم.

محمدی در پاسخ به سوال مهر مبنی براینکه نحوه قیمت‌گذاری بازار بلیت هواپیما چه زمانی به سامان می‌رسد، گفت: بررسی قیمت بلیت هواپیما با حضور مسؤولان در شورای عالی هواپیمایی و دیوان عدالت اداری برگزار و بررسی شد و پس‌از تصویب و سیر مراحل قیمت تعیین شده اعلام خواهد شد.

وی در ادامه تاکید کرد: تا پیش‌از مشخص شدن قیمت مصوب بلیت هواپیما، شرکت‌های هوایی براساس ماده ۶ قانون شورای عالی هواپیمای کشوری اگر ایرلاینی دچار تخلف شود، قطعاً تنبیه خواهد شد.

مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها